Seks w sypialni to nuda. Zobacz, gdzie kochają się ludzie z fantazją

2011-08-26 13:04 | Aktualizacja: 13:06

/ Shutterstock)

Choć sypialnia to miejsce w którym zdecydowana większość kochanków uprawia seks, to są pary, które preferują zupełnie inne lokalizacje miłosnych uniesień. Niektóre dość powszechnie znane, inne mocno zaskakujące, oto 10 nietypowych miejsc, w których ludzie najczęściej uprawiają seks.

reklama


To nietypowe zestawienie stworzył magazyn "New York Post", który zapytał swoich czytelników, w jakich miejscach, poza własną sypialnią, zdarzyło im się uprawiać seks. Udzielone odpowiedzi pokazały, że choć wiele osób korzysta z dość oklepanych pomysłów, to są tacy, którzy potrafią wykazać się dużą wyobraźnią a niekiedy i odwagą w tym zakresie. Oto 10 niestandardowych miejsc, w których Amerykanie najczęściej uprawiają seks:

1. Na pierwszym miejscu rankingu znalazł się samochód (31%). Mało wygodna i ciasna lokalizacja, zdaniem niektórych niezwykle podniecająca, a dla wielu po prostu jedyna możliwa opcja. Jeśli nie ma się mieszania, w którym można liczyć na intymność a i funduszy na hotel brak, samochód to miejsce, które zapewnia minimum intymności. Z tej lokalizacji korzystają głównie młodzi ludzie mieszkający z rodzicami.

2. Kolejne miejsce miłosnych igraszek to park (18%). Bliskość przyrody, romantyczny nastrój i możliwość znalezienia zacisznego kątka przyciąga wiele par spragnionych miłosnych doznań.

3. Seks w pracy wciąż cieszy się dużą popularnością. Aż 15% ankietowanych wyznało, że zdarzyło im się kochać w biurze. Cóż, najwyraźniej fantazja o seksownej sekretarce, bądź władczej pani prezes działa na wielu mężczyzn.

4. Publiczna toaleta (9%) znalazła się na 4. miejscu. Tą lokalizację akurat dość trudno nam zrozumieć.

5. Dach budynku (7%) - tej opcji zdecydowanie nie polecamy osobom cierpiącym na lęk wysokości.

6. Plaża (7%) - słońce, ciepły piasek, szum morza i wakacyjny klimat z pewnością sprzyjają miłosnym igraszkom.

7. Parking (6%), w dodatku przed kościołem. Ta odpowiedź musi mieć jakiś związek z amerykańską mentalnością, my bowiem kompletnie nie wiemy o co chodzi.

8. Środki komunikacji (3%). Autobus, pociąg, czy metro to dość nietypowe miejsca, statystyki tej lokalizacji podnosi z pewnością słynna toaleta na pokładzie samolotu

9. Cmentarz (3%)- kolejna odpowiedź, której zupełnie nie rozumiemy.

10. Sala restauracyjna (1%) - trudno nam wyobrazić sobie jak to jest możliwe, ale jak to się mówi, dla chcącego, nic trudnego.reklama
Źródło: New York Post
Wypowiedzi: 7
 • ~kabieta kot2013-05-01 21:12

  seks, seks, seks, kto go nie lubi? ;-) Na samotne wieczory polecam książke "5 fala pożądania" można sie nieźle spocić ;-) http://org-epost.com/book19783562.php

 • ~mysiunieczka2013-02-21 22:26

  ruchanie nailepsze w szkole w łazience.sciągasz spodnie chłopakowi i robisz mu loda. gdy jest lato nakładasz spódniczkę i do łazienki spódniczke do góry rozsunąć rozporek i mocno , szybko i głęboko pchać i krzyczeć a i w spódnicy bez majtek jak ci język włoży też jest super. również w szkole palce wepchnąć do pochwy i gotowe

 • ~pralina2013-02-21 22:21

  u szefa na biurju w czasie przerwy

 • ~wszechpolka2011-09-18 07:26

  seks to nie zabawa
  bog was ukaze

 • ~sexi2011-09-12 21:38

  przebieralnia w supermarkecie:))))

 • ~NAD SOLINA W NAMIOCIE2011-08-28 13:55

  NA SOLINA POD NAMIOTEM Z MOIM CHLOPCEM I JEGO PRZYJACIELEM, KIEDY DESZCZ PADA, SLONCE SWIECIE, I NIKT NIE MYSLI O PLODZENIU DZIECI.

 • ~romeo2011-08-28 04:49

  Tylko wspomnienia szkoda ze nie wroca a to byl piekne dni.


reklama

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV