Seks w sypialni to nuda. Zobacz, gdzie kochają się ludzie z fantazją

| Aktualizacja:
X

Choć sypialnia to miejsce w którym zdecydowana większość kochanków uprawia seks, to są pary, które preferują zupełnie inne lokalizacje miłosnych uniesień. Niektóre dość powszechnie znane, inne mocno zaskakujące, oto 10 nietypowych miejsc, w których ludzie najczęściej uprawiają seks.

To nietypowe zestawienie stworzył magazyn "New York Post", który zapytał swoich czytelników, w jakich miejscach, poza własną sypialnią, zdarzyło im się uprawiać seks. Udzielone odpowiedzi pokazały, że choć wiele osób korzysta z dość oklepanych pomysłów, to są tacy, którzy potrafią wykazać się dużą wyobraźnią a niekiedy i odwagą w tym zakresie. Oto 10 niestandardowych miejsc, w których Amerykanie najczęściej uprawiają seks:

1. Na pierwszym miejscu rankingu znalazł się samochód (31%). Mało wygodna i ciasna lokalizacja, zdaniem niektórych niezwykle podniecająca, a dla wielu po prostu jedyna możliwa opcja. Jeśli nie ma się mieszania, w którym można liczyć na intymność a i funduszy na hotel brak, samochód to miejsce, które zapewnia minimum intymności. Z tej lokalizacji korzystają głównie młodzi ludzie mieszkający z rodzicami.

2. Kolejne miejsce miłosnych igraszek to park (18%). Bliskość przyrody, romantyczny nastrój i możliwość znalezienia zacisznego kątka przyciąga wiele par spragnionych miłosnych doznań.

3. Seks w pracy wciąż cieszy się dużą popularnością. Aż 15% ankietowanych wyznało, że zdarzyło im się kochać w biurze. Cóż, najwyraźniej fantazja o seksownej sekretarce, bądź władczej pani prezes działa na wielu mężczyzn.

4. Publiczna toaleta (9%) znalazła się na 4. miejscu. Tą lokalizację akurat dość trudno nam zrozumieć.

5. Dach budynku (7%) - tej opcji zdecydowanie nie polecamy osobom cierpiącym na lęk wysokości.

6. Plaża (7%) - słońce, ciepły piasek, szum morza i wakacyjny klimat z pewnością sprzyjają miłosnym igraszkom.

7. Parking (6%), w dodatku przed kościołem. Ta odpowiedź musi mieć jakiś związek z amerykańską mentalnością, my bowiem kompletnie nie wiemy o co chodzi.

8. Środki komunikacji (3%). Autobus, pociąg, czy metro to dość nietypowe miejsca, statystyki tej lokalizacji podnosi z pewnością słynna toaleta na pokładzie samolotu

9. Cmentarz (3%)- kolejna odpowiedź, której zupełnie nie rozumiemy.

10. Sala restauracyjna (1%) - trudno nam wyobrazić sobie jak to jest możliwe, ale jak to się mówi, dla chcącego, nic trudnego.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: New York Post
  Powered by ContentStream
  • ~NAD SOLINA W NAMIOCIE
   2011-08-28 13:55
   NA SOLINA POD NAMIOTEM Z MOIM CHLOPCEM I JEGO PRZYJACIELEM, KIEDY DESZCZ PADA, SLONCE SWIECIE, I NIKT NIE MYSLI O PLODZENIU DZIECI.
  • ~romeo
   2011-08-28 04:49
   Tylko wspomnienia szkoda ze nie wroca a to byl piekne dni.
  • ~sexi
   2011-09-12 21:38
   przebieralnia w supermarkecie:))))
  • ~wszechpolka
   2011-09-18 07:26
   seks to nie zabawa
   bog was ukaze
  • ~mysiunieczka
   2013-02-21 22:26
   ruchanie nailepsze w szkole w łazience.sciągasz spodnie chłopakowi i robisz mu loda. gdy jest lato nakładasz spódniczkę i do łazienki spódniczke do góry rozsunąć rozporek i mocno , szybko i głęboko pchać i krzyczeć a i w spódnicy bez majtek jak ci język włoży też jest super. również w szkole palce wepchnąć do pochwy i gotowe
  • ~pralina
   2013-02-21 22:21
   u szefa na biurju w czasie przerwy
  • ~kabieta kot
   2013-05-02 12:04
   seks, seks, seks, kto go nie lubi? ;-) Na samotne wieczory polecam książke "5 fala pożądania" można sie nieźle spocić ;-) http://org-epost.com/book19783562.php
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.