Ale strach, zamiast w panikę, przeradza się w podniecenie. Emocje dodatkowo podsyca jeszcze ryzyko. Co będzie, gdy winda ruszy? Przecież w każdej chwili ktoś może was zobaczyć. Adrenalina rośnie - to coś, co facetów podnieca!

Szczyt fantazji, czyli jak się kochać w windzie?

Pozycja stojąca to fantazyjny sposób na seks doskonale sprawdzający się w windzie. Mężczyzna stoi, unosi kobietę i opiera ją o ścianę. Ona obejmuje nogami jego biodra. On może podtrzymywać ją za pośladki lub uda. Pozycja stojąca wymaga od partnera dużej sprawności, ale gwarantuje wyjątkowe doznania kobiecie.

Czy to normalne?

To naturalne, że mężczyźni oddają się erotycznym fantazjom. Są wzrokowcami, więc gdy zobaczą ładną kobietę, ich wyobraźnia natychmiast zaczyna pracować i podsuwa różne obrazy. Ty potrafisz siedzieć z przystojnym facetem i rozmawiać - a on w tym czasie jest w stanie myśleć tylko o jednym… I niestety, większość panów tak właśnie się zachowuje! Nie bądź zazdrosna - to tylko marzenia. A poza tym… nie są takie złe. Fantazje podniecają, przełamują rutynę, dodają pikanterii. Może nawet warto, gdy już je poznasz, wyjść im naprzeciw… Tym bardziej że często ich bohaterką jesteś Ty!