Zapomnij o diecie

Zjedz czekoladę lub ciastko z kremem, coś, czego do tej pory sobie odmawiałaś. Bo dla niego (niewdzięcznik!) chciałaś być piękna. Teraz już wiesz, że jeżeli ktoś cię pokocha, to razem z wadami – jedz więc na zdrowie! A słodycze podniosą poziom serotoniny!

Wybierz się na zakupy

Koniecznie z przyjaciółką, a najlepiej z kilkoma. Zacznij od sklepów z ciuchami, potem poszukaj nowych butów. Sklepy z bielizną na razie omijaj…

Odwiedź fryzjera

Nowa fryzura natychmiast poprawia humor. Do tego staranny manikiur, wizyta u kosmetyczki i... jesteś jak młoda bogini. Tylko nie zapomnij po tej upiększającej sesji i orgii zakupów jak najczęściej spoglądać w lustro!

Zmęcz się!

Na psychiczne dolegliwości najlepsza jest ciężka praca. Wykup karnet na siłownię, zapisz się na aerobik. Im więcej zajęć i obowiązków, tym mniej czasu na rozpamiętywanie przeszłości. Możesz też przemeblować mieszkanie lub pomalować ściany… Odświeżysz wnętrze, "wymażesz" obecność niewdzięcznika, a w dodatku zmęczysz się. To pomoże ci skupić się na innych problemach, na przykład na... zakwasach.

Opr. na podst. Pani Domu