Najgorętsze fantazje erotyczne kobiet

| Aktualizacja:
X

Mądrzy mężczyźni już pewnie o tym wiedzą: najważniejszym narządem seksualnym kobiety jest... mózg. Odpowiedni nastrój to dla nich podstawa. Wiele pań podczas seksu używa mózgu niesłychanie aktywnie. Jak? Snując fantazje, które ubarwiają życie erotyczne. Jak dużo kobiet fantazjuje podczas seksu? Co dokładnie sobie wyobrażają?

Połowa płci pięknej fantazjuje za każdym razem, gdy uprawia miłość. Nie ma w tym nic złego - seksuolodzy podkreślają, że ludzie, którzy mają erotyczne fantazje, są zdecydowanie bardziej zadowoleni ze swojego życia seksualnego. Cieszą się większą liczbą orgazmów i najmniejszą liczbą problemów w tej sferze. Panowie, chyba nie mieliście pojęcia, o czym myślą wasze kobiety, gdy się z nimi kochacie. O tym, jak im z wami dobrze? Niekoniecznie.

Oto 5 najpopularniejszych kobiecych fantazji:

1. Przygody seksualne z własnym partnerem.

Panie są wierne ukochanym. To oni zajmują w ich fantazjach zaszczytne miejsce numer jeden.

2. Seks z byłym kochankiem, sławna osobą lub nieznajomym mężczyzną.

No tak, na drugim miejscu jest inny facet. Z dwojga złego chyba jednak panowie woleliby w łóżku swojej ukochanej tajemniczego nieznajomego albo Leonardo Di Caprio zamiast jej byłego...

3. Seks z inną kobietą.

Wizja baraszkujących dwóch pań podnieca jak widać nie tylko panów, ale i same bezpośrednio zainteresowane.

4. Bycie zdominowana bądź dominowanie nad partnerem.

Klasyczny motyw dominy z pejczem w dłoni lub brutal, który przemocą bierze ją w swoje ramiona. Odrobina siły, a nawet przemocy to coś, co działa na panie jak najlepszy afrodyzjak... Oczywiście mówimy o fantazjach!

5. Kochanie się na oczach innych ludzi.

I mówi się, że to mężczyźni są ekshibicjonistami? Wizja bycia obserwowaną w sytuacji intymnej działa jak widać niezwykle podniecająco.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
    Powered by ContentStream