Alergia na seks
Ból głowy to kiepska wymówka - już od dawna jest tematem żartów i panowie niewiele sobie z tego robią. Ale uczulenie? O, to co innego. A oznacza brak zadowolenia z doznań erotycznych! Jeżeli więc odrzuca Cię na samą myśl o zbliżeniu, dostajesz wysypki na widok łóżka i robi Ci się słabo, gdy partner w ogóle wspomni o "miłym wieczorze"- niewątpliwie cierpisz na poważną alergię! Lek? Podobno najlepszym lekarstwem jest unikanie alergenów. Albo zmiana otoczenia…

>>> Top 10 najpopularniejszych wymówek od seksu

Biczyk
Odrobina perwersji? A czemu nie? Kajdanki owinięte miękkim futerkiem, zasłonięte oczy, seks gwałtowny i namiętny. Jeżeli myślisz, że to coś złego - jesteś w błędzie! Masz prawo o tym marzyć, masz prawo to robić.

Chemia
Musi działać - inaczej nie ma mowy ani o seksie, ani o miłości. Gdy widzisz faceta, który Cię podnieca, nie jesteś w stanie myśleć o niczym innym jak o jego bicepsach i nagim torsie, z utęsknieniem czekasz na następne spotkanie, to w Twoim organizmie szaleje fenyloetyloamina - hormon zakochania. A że Twój stały partner już tak na Ciebie nie działa? No cóż - widocznie w wyniku spalania miłość wygasła…

Dziewictwo
Zawsze gdy poznajesz kogoś nowego i zakochujesz się, jest to ten pierwszy raz! Średniowieczne pojęcie dziewictwa dawno nie obowiązuje. Z każdym mężczyzną jest inaczej, każdy wieczór z tym samym partnerem to też nowe przeżycie! Dlatego bez względu na wiek i stan cywilny możesz być dziewicą.

Erotyczne gierki

To nie jest żadna zdrada! Kobiety z natury są wierne - dla nas liczy się przede wszystkim prawdziwe, głębokie uczucie. Nie jesteśmy w stanie zapomnieć o ukochanym czy oddać się mężczyźnie, do którego nie czujemy nic poza pożądaniem. I właśnie dlatego erotyczne gierki - niewinne flirciki, wyrafinowane gry słowne, wieloznaczne spojrzenia - nie są groźne w naszym wydaniu. Wręcz przeciwnie - zaspokajają kobiecą potrzebę bycia adorowaną i sprawiają, że mamy lepszy humor. Natomiast panowie nie powinni zabierać się do takich zabaw - mogą się zapomnieć i pójść na całość. A nie o to tu chodzi!

>>> Żeby było pieprznie, ale nie za ostro

Francuski pocałunek
Namiętny, gorący, podniecający. I… odchudzający! Czy wiesz, że podczas jednego pocałunku spalasz aż 52 kalorie? Zamiast diet i męczącej gimnastyki lepiej się całować. I przyjemniej…

>>> Smak miłości francuskiej

czytaj dalejG - znikający punkt
Wielce tajemniczy i intrygujący. Panowie za punkt honoru stawiają sobie znalezienie owego sekretnego miejsca i doprowadzenie kobiety do spazmów rozkoszy. Ale mapa erogenna naszego ciała jest bardzo rozbudowana i jeden punkt wielkości ziarenka groszku stanowi zaledwie jej fragment… Panom przydałyby się korepetycje z geografii!

Harem
Marzenie każdego faceta. Ciekawe tylko, jak poradziłby sobie z tłumem kobiet, skoro z jedną ma takie kłopoty? W każdym razie pamiętaj, że on o tym śni, i bądź pewna, że to tylko młodzieńcze mrzonki.

Igraszki
Gra wstępna, żarty z ukochanym, łóżkowe zabawy - to najlepszy sposób na scementowanie miłości. Bez seksu i cielesnych uciech to uczucie nie istnieje - taka jest prawda. A wzajemne przywiązanie często wzrasta właśnie dzięki naszemu zamiłowaniu do erotycznych igraszek!

Język
Służy nie tylko do mówienia o miłości. Bez niego nie ma namiętnego pocałunku - a ten jest przejawem miłości. Wyposażony w kilka tysięcy kubków smakowych język jest bardzo wrażliwy. Zatem i doznania, jakich nam dostarcza, są niezwykłe…

Kamasutra
Jest przereklamowana. Panowie chętnie rozmawiają o pozycjach rodem ze Wschodu, ale niewiele z nich są w stanie przetestować. Większość wymaga bowiem sprawności fizycznej. Jeden okazały mięsień piwny nie wystarczy…

>>> Zajmij najlepszą pozycję: czyli seks dla konesera

Lustro
Niedoceniane w sypialni. Polecane jest zwłaszcza parom z dłuższym stażem, bo świetnie likwiduje nudę i rutynę. Może też pomóc w udoskonaleniu technik miłosnych…

Miłość
Seks bez niej to tylko sport, często kończący się rozczarowaniem. Warto zdecydować się na niego dopiero, gdy jesteśmy pewni swoich uczuć. Jednak jeśli przeżyjesz rozczarowanie, nie zapominaj, że każda następna miłość będzie pierwsza i niepowtarzalna!

Nimfomania
To określenie nie ma nic wspólnego z piękną i eteryczną rusałką. Oznacza kobietę o niezaspokojonym apetycie seksualnym, czyli taką, o której mężczyźni marzą i której panicznie się boją. Kobiety bowiem w przeciwieństwie do nich mniej mówi, a więcej działają. A oni się boją konfrontacji.

>>> Spowiedź 32-letniego erotomana

Ooooooorgazm…
Niektórzy uważają, że jeżeli kobieta go nie przeżywa, jest to wina mężczyzny. I to stwierdzenie nie całkiem mija się z prawdą. Dobry kochanek powinien bowiem znać potrzeby ukochanej: jej temperament, ulubioną pozycję, czułe miejsca. Ta wiedza oraz odpowiednia dawka czułości powinny wystarczyć, abyś przeżyła rozkosz. A jeżeli masz kłopot z osiągnięciem orgazmu, natychmiast porozmawiaj z partnerem. Nie chce rozmawiać? To go zmień!

czytaj dalejPrzypadkowy partner
Dozwolony tylko wtedy, gdy jesteś dorosła, samotna, wiesz, czego chcesz i brakuje Ci doznań. W każdej innej sytuacji raczej się na to nie decyduj - następnego dnia będziesz czuła niesmak i miała wyrzuty sumienia. Przecież nie ma gwarancji, że potem będziesz mogła powiedzieć: "Warto było!".

Robótki ręczne
Dotyk - tego nigdy za wiele między partnerami. Pamiętaj o tym i przypominaj ukochanemu. Im lepiej poznacie swoje ciała, im więcej bodźców sobie dostarczycie, tym bardziej satysfakcjonujący będzie seks.

Szybki numerek

Z własnym partnerem to czysta przyjemność. Urozmaicenie i odmiana po nocach pełnych uniesienia i romantyzmu. Oczywiście nie może stać się normą.

Tylko z nim

Zdrada? To niekiedy dobra terapia dla małżeństwa. Jednak kobiety angażują się emocjonalnie, jeżeli więc myślisz o chwilowej odskoczni, może się to źle skończyć. Chociaż jeżeli tego nowego naprawdę kochasz, nie zastanawiaj się ani chwili. Szkoda życia!

Usta
Czerwone - namiętne, zaciśnięte - złośliwe, a uśmiechnięte - szczere. Pamiętaj, że miną i gestem możesz pokazać swojemu mężczyźnie, co o nim sądzisz.

Walka

Kto się czubi, ten się lubi! Im bardziej ognisty związek, tym większa namiętność. A zresztą - bez kłótni i drobnych nieporozumień życie byłoby nudne!

Zazdrość
Bez niej nie ma miłości. Oczywiście, powinna być umiarkowana, nie myl jej z zaborczością. Partner jest Twój, ale ma własną wolę, indywidualne potrzeby i prawo do wolności. Bądź zazdrosna, ale nie stań się tyranem!

_________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Jego męskie ego, czyli co facet ma w środku
>>> Kalendarzyk skuteczniejszy od pigułki?
>>> Aspiryna najlepiej działa na mężczyzn