Kłamstewka łóżkowe pojawiają się na każdym etapie związku: panowie zmyślają na pierwszej randce, potem na nieudanej randce, potem - gdy już wasza znajomość nabierze rumieńców. Robią to niestety w dobrej wierze - w ten sposób chcą wypromować siebie, podnieść swoją wartość w naszych oczach. Czy ty również miałaś wątpliwą przyjemność usłyszenia tych bzdur?

"Nie jestem mężczyzną, który chodzi z dziewczyną do łóżka na pierwszej randce"
To zdanie może wypowiedzieć tylko facet, któremu bardzo - ale to bardzo - zależy na tym, żeby na pierwszym spotkaniu zaciągnąć cię do łóżka. Oczywiście, nie wolno generalizować - mimo dość swobodnych obyczajów, jakie panują w dzisiejszych czasach, większość panów nie ceni łatwych dziewczyn. Ale jeśli mężczyzna, który ci się podoba mówi ci coś takiego - to znak, że powinno ci się włączyć światełko alarmowe. A może nawet cała tablica takich światełek!

czytaj dalej...


"Chciałem się tylko z tobą poprzytulać..."
Jasne... siedzicie razem, światło jest przygaszone, z głośników sączy się zmysłowa muzyka. A on - otaczając cię przyjacielsko ramieniem - chce się jedynie do ciebie przytulić. Nic więcej. Możesz być bardziej niż pewna, że za moment jego dłoń powędruje w stronę guzików od twojej bluzki. Ale wszystko pod hasłem zacieśniania stosunków międzyludzkich. Seks? Jaki seks?czytaj dalej...


"Słuchaj, nie wiem, co się stało - ale pierwszy raz to mi się przytrafiło"
99 procent kobiet na pewno raz w życiu słyszało to zdanie. Panowie, serdecznie wam współczujemy sytuacji, w której nie możecie stanąć na wysokości zadania - ale uwierzcie, że żałosne kłamstwa na ten temat nie mają sensu. Nie trzeba się tłumaczyć ze swoich słabości - większość z nas zrozumie wyjątkowość sytuacji. I przytuli. I na pewno nie rozpowie koleżankom, co się jej przytrafiło!

czytaj dalej...


"Cooo? Ja się nie masturbuję! Jak możesz mnie o to posądzać"
Każde kolejne badanie przynosi ten sam efekt: seksuolodzy je wykonujący oceniają, że masturbuje się 94 procent mężczyzn (dodamy, że do tej działalności przyznaje się 80 procent kobiet). Poza tym wiara, że od onanizmu rosną włosy na dłoniach jest - delikatnie mówiąć - archaizmem. Nikt o zdrowych zmysłach nie powie, że to jest złe - a wręcz przeciwnie! Niepokoi inna rzecz - fakt, iż twój kochanek dzieli się z tobą tak intymną wiedzą. Po co to robi?

czytaj dalej...


"Gdy się kochamy, myślę tylko o tobie!"
To zdanie należy także włożyć miedzy bajki. A czy ty podczas seksu ze swoim mężczyzną myślisz tylko i wyłącznie o nim? A co z Leonardo di Caprio, kolegą z pracy czy tym przystojnym mechanikiem, który w zeszłym tygodniu naprawiał ci samochód? Zapewniamy cię, że wyobraźnię twojego kochanka zapełniają równie ciekawe postaci. Ale do łóżka idzie z tobą! I tego się trzymaj!