• Szczęśliwa kobieta w łóżku
  3
  90
  Aż 57% badanych nigdy nie uprawiało seksu ze specjalnej okazji – rocznicy lub urodzin*. Czy może być lepsza okazja do pokonywania niewidzialnych barier w bliskości? Warto świętować każdy dzień tak jak ważne okazje w najbardziej przyjemny ze znanych sposobów.
 • Kobieta w bieliźnie
  1
  35
  Ułatwia dotarcie plemników do komórki jajowej, innym razem blokuje im drogę do zapłodnienia, a niekiedy całkowicie je niszczy. Śluz szyjkowy u kobiety, w zależności od rodzaju, może mieć decydujący wpływ na poczęcie dziecka. Czym dokładnie jest, jakie są jego odmiany i co warunkuje jego powstanie?
 • Rozmowa matki z córką
  3
  Wielu rodziców nastolatek staje w końcu przed dylematem - rozmawiać, czy nie rozmawiać z córką o seksie i antykoncepcji? Jaki moment wybrać? A może zaakceptować fakt, że najważniejszym źródłem wiedzy na tematy intymne są rówieśnicy i wszechobecny Internet? Wspólnie z ekspertami wyjaśniamy, jak dyskutować z nastolatką i dlaczego przekroczenie bariery wstydu w rozmowach o seksualności jest takie ważne.
 • Test ciążowy
  „Czy chcesz założyć z nowym partnerem rodzinę i mieć wspólne dzieci lub je adoptować?” Portal eDarling sprawdził*, jak odpowiadali na to pytanie mieszkańcy Polski. Pod lupę wzięto singli, którzy aktywnie szukają drugiej połówki na portalu randkowym. To ich odpowiedzi posłużyły do stworzenia rankingu miast, w których żyją Polacy najczęściej deklarujący chęć posiadania dzieci z przyszłym partnerem.
 • Kobieta w bieliźnie
  4
  180
  Walczysz z rutyną w łóżku, chcesz być niegrzeczną dziewczynką i czerpać z seksu ile się da, ale nie wiesz, jak to zrobić? Po prostu przestań się wstydzić i bać. Najtrudniejszy jest ten pierwszy raz. We wszystkim...
 • Wizyta u ginekologa
  6
  144
  Resort zdrowia zamierza wprowadzić prawo ograniczające dostęp do antykoncepcji awaryjnej. Swoją postawę motywuje nadużywaniem pigułki po przez Polki oraz jej szkodliwością dla zdrowia kobiet. Zwolennicy liberalizacji dostępu do antykoncepcji domagają się podania źródeł informacji o niepożądanych skutkach stosowania ellaOne oraz jego nadużywaniu. Decyzję Ministerstwa Zdrowia określają jako nieprzemyślaną, wynikającą z ideologicznych pobudek i naruszającą prawo, która może prowadzić do zwiększenia liczby nielegalnych aborcji.
 • Plastry antykoncepcyjne
  7
  1
  Mimo dostępności wielu źródeł informacji o antykoncepcji transdermalnej, wśród kobiet nadal funkcjonuje niska wiedza na jej temat. Blisko 60% z nich nie wie o tym, jak często zmieniany jest plaster, a blisko połowa czy jest on dobry dla kobiet uprawiających sport . Dlatego wraz z ekspertem portalu „Zdrowa ONA”, ginekolog dr n. med. Moniką Szymańską obalamy najczęstsze mity dotyczące stosowania antykoncepcji transdermalnej.
 • Seks
  1
  5
  Wiosna zawitała do nas na dobre. Zainspiruj się nią i pobudź swoje życie erotyczne. Pięć trików od Fun Factory pomoże ci wpuścić wiosnę do sypialni!
 • Kobieta trzymająca tabletki antykoncepcyjne
  7
  Ponad 90% kobiet oceniło swoją wiedzę w zakresie stosowanej metody antykoncepcji jako dobrą lub bardzo dobrą – wynika z badania opinii zainicjowanego przez Gedeon Richter. Jednak z dalszej jego części możemy wywnioskować, że wśród Polek nadal krąży wiele mitów dotyczących zwłaszcza tabletek antykoncepcyjnych. Razem z ekspertem programu „Zdrowa ONA”, ginekologiem drem Grzegorzem Południewskim wyjaśniamy najczęściej pojawiające się wątpliwości ze strony kobiet.
 • Seks
  6
  14
  Utarło się, że seks ma być dziki i namiętny. Najlepiej spontaniczny i szalony, nawet w miejscu publicznym. Tymczasem okazuje się, że tym, co może wzbogacić życie seksualne jest… jego zaplanowanie.
 • Festiwal stalowego penisa w Japonii 2016
  8
  10
  Pierwsza niedziela kwietnia to dla mieszkańców japońskiego Kawasaki wyjątkowy dzień - obchodzą wtedy Festiwal Stalowego Penisa. Pierwotnie wydarzenie to celebrowały prostytutki, które chciały zapewnić sobie przychylność sił wyższych i powodzenie w biznesie oraz ochronę przed chorobami. Dziś to święto płodności, udanych związków i bezpiecznego seksu. Tego dnia ulice pełne są ogromnych penisów. Figurki są dosłownie wszędzie: na nosach świętujących, w ich ustach (lizaki i inne słodycze), a także na przenośnych kapliczkach. I jak tu trwać w przekonaniu, że Japończycy są pruderyjni...? Zobaczcie zdjęcia!
 • Seksbomba
  1
  Namierzyłaś swój punkt G? To nie jedyne miejsce na mapie ciała, które powinnaś znać. Odkryj swoje czułe punkty A oraz U! Zagadnienia związane z kluczowymi dla seksualnych doznań punktami tłumaczy Fun Factory.
 • Prezydent USA Donald Trump i sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg na szczycie państw sojuszu

  Czego Trump nie powiedział, a co miał na myśli? Poruszenie na szczycie NATO

 • Beata Szydło

  Rząd PiS bliski posłuchania papieża w sprawie uchodźców. W tle rozgrywka władzy z biskupami

 • Magdalena Ogórek

  Burza po wpisie Ogórek o Wodeckim. Ksiądz: Madziu, proszę nie łącz śmierci Zbigniewa z wojenkami!

Zobacz więcej