• Kobieta z walizkami
  2
  1
  Wakacje – czas start! Jak przygotować się do wyjazdu? Eksperci Fun Factory radzą, co ze sobą zabrać, by urlop był naprawdę gorący, niezależnie od pogody.
 • Plastry antykoncepcyjne
  2
  Z jednej strony kobiety, które podejmują decyzję o stosowaniu antykoncepcji hormonalnej, często obawiają się, że przybiorą na wadze. Z drugiej zaś wiele z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, że zbyt wysoka masa ciała może mieć wpływ na działanie antykoncepcji hormonalnej. Ma to znaczenie również w przypadku plastrów antykoncepcyjnych. Dlaczego?
 • Szczęśliwa kobieta w łóżku
  3
  90
  Aż 57% badanych nigdy nie uprawiało seksu ze specjalnej okazji – rocznicy lub urodzin*. Czy może być lepsza okazja do pokonywania niewidzialnych barier w bliskości? Warto świętować każdy dzień tak jak ważne okazje w najbardziej przyjemny ze znanych sposobów.
 • Kobieta w bieliźnie
  1
  35
  Ułatwia dotarcie plemników do komórki jajowej, innym razem blokuje im drogę do zapłodnienia, a niekiedy całkowicie je niszczy. Śluz szyjkowy u kobiety, w zależności od rodzaju, może mieć decydujący wpływ na poczęcie dziecka. Czym dokładnie jest, jakie są jego odmiany i co warunkuje jego powstanie?
 • Rozmowa matki z córką
  3
  Wielu rodziców nastolatek staje w końcu przed dylematem - rozmawiać, czy nie rozmawiać z córką o seksie i antykoncepcji? Jaki moment wybrać? A może zaakceptować fakt, że najważniejszym źródłem wiedzy na tematy intymne są rówieśnicy i wszechobecny Internet? Wspólnie z ekspertami wyjaśniamy, jak dyskutować z nastolatką i dlaczego przekroczenie bariery wstydu w rozmowach o seksualności jest takie ważne.
 • Test ciążowy
  „Czy chcesz założyć z nowym partnerem rodzinę i mieć wspólne dzieci lub je adoptować?” Portal eDarling sprawdził*, jak odpowiadali na to pytanie mieszkańcy Polski. Pod lupę wzięto singli, którzy aktywnie szukają drugiej połówki na portalu randkowym. To ich odpowiedzi posłużyły do stworzenia rankingu miast, w których żyją Polacy najczęściej deklarujący chęć posiadania dzieci z przyszłym partnerem.
 • Kobieta w bieliźnie
  4
  191
  Walczysz z rutyną w łóżku, chcesz być niegrzeczną dziewczynką i czerpać z seksu ile się da, ale nie wiesz, jak to zrobić? Po prostu przestań się wstydzić i bać. Najtrudniejszy jest ten pierwszy raz. We wszystkim...
 • Wizyta u ginekologa
  6
  144
  Resort zdrowia zamierza wprowadzić prawo ograniczające dostęp do antykoncepcji awaryjnej. Swoją postawę motywuje nadużywaniem pigułki po przez Polki oraz jej szkodliwością dla zdrowia kobiet. Zwolennicy liberalizacji dostępu do antykoncepcji domagają się podania źródeł informacji o niepożądanych skutkach stosowania ellaOne oraz jego nadużywaniu. Decyzję Ministerstwa Zdrowia określają jako nieprzemyślaną, wynikającą z ideologicznych pobudek i naruszającą prawo, która może prowadzić do zwiększenia liczby nielegalnych aborcji.
 • Plastry antykoncepcyjne
  7
  1
  Mimo dostępności wielu źródeł informacji o antykoncepcji transdermalnej, wśród kobiet nadal funkcjonuje niska wiedza na jej temat. Blisko 60% z nich nie wie o tym, jak często zmieniany jest plaster, a blisko połowa czy jest on dobry dla kobiet uprawiających sport . Dlatego wraz z ekspertem portalu „Zdrowa ONA”, ginekolog dr n. med. Moniką Szymańską obalamy najczęstsze mity dotyczące stosowania antykoncepcji transdermalnej.
 • Seks
  1
  5
  Wiosna zawitała do nas na dobre. Zainspiruj się nią i pobudź swoje życie erotyczne. Pięć trików od Fun Factory pomoże ci wpuścić wiosnę do sypialni!
 • Kobieta trzymająca tabletki antykoncepcyjne
  7
  Ponad 90% kobiet oceniło swoją wiedzę w zakresie stosowanej metody antykoncepcji jako dobrą lub bardzo dobrą – wynika z badania opinii zainicjowanego przez Gedeon Richter. Jednak z dalszej jego części możemy wywnioskować, że wśród Polek nadal krąży wiele mitów dotyczących zwłaszcza tabletek antykoncepcyjnych. Razem z ekspertem programu „Zdrowa ONA”, ginekologiem drem Grzegorzem Południewskim wyjaśniamy najczęściej pojawiające się wątpliwości ze strony kobiet.
 • Seks
  6
  14
  Utarło się, że seks ma być dziki i namiętny. Najlepiej spontaniczny i szalony, nawet w miejscu publicznym. Tymczasem okazuje się, że tym, co może wzbogacić życie seksualne jest… jego zaplanowanie.
 • Martin Schulz

  Schulz beszta Polskę i Węgry. Jest złośliwa odpowiedź Budapesztu

 • Trybunał Konstytucyjny

  Koniec Trybunału Konstytucyjnego, jaki znaliśmy. Psuli, psuli, aż zepsuli

 • Ojciec Tadeusz Rydzyk

  Petycja Anny Sobeckiej do papieża w obronie ojca Rydzyka i Radia Maryja. Podpisali ją m.in premier i prezes PiS

Zobacz więcej