• Seksowna kobieta na siłowni
  2
  13
  Siła, elastyczność i wytrzymałość to cechy, które przydadzą ci się nie tylko na siłowni. Sprawniejsze ciało to lepszy seks. Fun Factory radzi, jak ćwiczyć poszczególne partie ciała, by w łóżku móc pozwolić sobie na jeszcze więcej.
 • Seksowna kobieta w łóżku
  4
  20
  Kobieta to jedna z najbardziej skomplikowanych istot na świecie – potwierdzi to każdy mężczyzna. Zrozumienie jej nie jest proste i co niektórym może zająć całe życie. Sprawa robi się jeszcze bardziej skomplikowana jeśli w grę wchodzi seks… Dlaczego kobieta tak często mówi „nie”?
 • Zapach
  Zapachy silnie działają na podświadomość, zdarza się więc, że jeden zapach wywołuje u ludzi podniecenie czy pożądanie, a inny – niechęć lub nawet awersję. Czasem przyczyną oddalenia się od partnera czy niechęci do jakichkolwiek intymnych kontaktów jest właśnie zapach miejsc intymnych.
 • Kobieta w bieliźnie
  1
  14
  Choć kilkanaście lat temu dbanie o sferę intymną było niezwykle krępującym tabu, dziś nie wstydzimy się o tym rozmawiać. Co warto wiedzieć i jakich zasad przestrzegać, by czuć się pełni komfortowo i móc uniknąć w tej sferze dyskomfortu trudnego do zniesienia dla każdej kobiety.
 • Seks
  3
  89
  Coraz otwarciej mówi się o seksie i dopasowaniu w łóżku. Większość ludzi uważa, że jednym z najważniejszych aspektów udanego związku jest właśnie zgodność również w strefie fizycznej. Pragniemy udanego seksu, który przyniesie zadowolenie obojgu partnerom. Ale od czego zależy dopasowanie seksualne partnerów? Czy temperament seksualny odgrywa tu znaczącą rolę? Dlaczego niektóre pary prowadzą intensywne współżycie, podczas gdy inne spotykają się w alkowie sporadycznie? Czy potrzeby seksualne kobiet różnią się znacząco od potrzeb mężczyzn? Portal randkowy MyDwoje przebadał ponad 80 000 odpowiedzi udzielonych w Teście Doboru Partnerskiego. Zobacz, jak poszukujący partnera wypowiadają się na ten temat.
 • Pośladki
  7
  7
  Chciałabyś spróbować seksu analnego, ale na samą myśl twoje mięśnie nerwowo się zaciskają? Fun Factory radzi, jak zacząć uprawiać grecką miłość i czerpać z niej przyjemność.
 • Zakochani seniorzy
  2
  2
  Jedynie 14% Polek kojarzy okres menopauzy z czasem, kiedy kobieta odkrywa własną kobiecość i seksualność na nowo 1 . Wraz z Prof. dr n. med. Violettą Skrzypulec-Plintą, ginekologiem i seksuologiem, odpowiadamy na pytanie o to, czy menopauza naprawdę musi oznaczać koniec czerpania satysfakcji z życia seksualnego?
 • Para oglądająca telewizję
  1
  Największe sportowe święto trwa w najlepsze! Mając na uwadze to, że w wielu domach zapewne uważnie śledzi się teraz zmagania sportowców, portal eDarling postanowił sprawdzić, jaki wpływ na polskiego singla ma właśnie sport. Oto, co wykazała przeprowadzona ankieta.
 • Seks w wodzie
  2
  Niepisane prawo mówi, że udane wakacje to takie, o których wstyd opowiadać, ale przyjemnie wspominać. A jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o seks. Nasz subiektywny ranking dziesięciu najciekawszych miejsc na wakacyjny „seks na maxa” stworzyliśmy na podstawie lektury forów internetowych – najlepsi deklarują, że „zaliczyli” prawie wszystkie punkty!
 • Seks
  4
  3
  Każdego dnia na świecie odbywa się ponad 240 mln aktów płciowych. To znaczy, że co sekundę statystycznie kocha się ponad 2,5 tys. par. Średni stosunek na świecie trwa ok. 19 minut. Jak na tle innych narodowości wypadają Polacy? Ile trwa kobiecy, a ile męski orgazm? Fun Factory zdradza fakty na temat orgazmu.
 • Smutna para w łóżku
  7
  4
  Zmiany społeczne i obyczajowe, których doświadczamy w ostatnim wieku, przemodelowały także nasze funkcjonowanie w związkach i to, czego od związków oczekujemy. Nasz partner, mąż czy chłopak to już nie tylko obrońca, opiekun czy obiekt pożądania..
 • Kobieta trzymająca prezerwatywę
  7
  11
  Prezerwatywa to najczęściej stosowany środek antykoncepcji, ale nie każdy, kto jej używa, robi to prawidłowo. O czym trzeba pamiętać? Sprawdź!
 • Andrzej Lepper przed sejmową komisją do spraw nacisków

  Ujawniono list Leppera. Kaczyński i Ziobro oskarżani o spisek

 • Ambasador RP w Niemczech Andrzej Przyłębski

  TW "Wolfgang"? IPN: W ciągu tygodnia decyzja ws. oświadczenia lustracyjnego Andrzeja Przyłębskiego

 • Farma wiatrowa

  Spójnikowa afera w ustawie o odnawialnej energii. Minister: To nie lobbing, tylko fatalny błąd

Zobacz więcej