• ~kisiek
    (2017-11-19 11:25)
    grunt , że głowa jest pod kontrolą...zupełnie odwrotnie mieli europosłowie PO podczas głosowania ostatniej rezolucji o Polsce. Tam głowy i ręce były poza wszelką kontrolą
  • ~www
    (2017-11-19 10:49)
    Gauleiterzy z der dziennika nie mają się do czego przyczepić to czepiają się fryzury. Już to przerabialiśmy gamonie.
  • ~Babunia
    (2017-11-19 10:52)
    No super, wreszcie Becia wyglada jak czlowiek! Ludzie , przeciez jest wiatr, no to i wlosy rozwiane , wiec o co chodzi.? Jak jest silny wiatr , to ja nosze albo kapelusz, albo , na plazy np, chusteczke. Ale jakby sobie zalozyla chustke, to by ja jeszcze pomylono z Elzbieta ll !
  • ~pielęgniarka
    (2017-11-19 10:23)
    oj deru:) czy w w związku z tą sensacyjną wiadomością odrobinkę popuściłeś w majtochy?
  • ~Nick
    (2017-11-19 16:05)
    Brawo autorze! Widzę że nawet tekstu nie podpisałeś nazwiskiem. Pedagogika wstydu i obciachu trwa. Napisz może o Tusku i jego wadzie wymowy lub pośmiej się z jego angielskiego. Nie zauważyłeś przez ostatnie 10 lat tych wad!? U opozycji zauważacie wszystko, nawet irokeza przy podmuchu wiatru. Co za dno dziennikarskie!!! Zakrawa to o rasizm i ksenofobię.
  • ~nina
    (2017-11-19 11:45)
    I ta broszka wielkosci talerzyka deserowego dopelnia calosci, w ZSRR zony dygnitarzy tez zakladaly blyskotki co mialo swiadczyc o bogactwie,tak samo jak teraz broszki Szydlo.Smiesznie.
  • ~maly.
    (2017-11-19 10:23)
    Tak jest sloma wyrasta zamiast wlosow straszydlo.
  • ~wojtek
    (2017-11-19 11:06)
    Zamiast fryzjera był sygnalista.
  • ~Jajcarz
    (2017-11-19 10:38)
    Co tam fryzura ! To rzywödczynie dwöch militarnych poteg Europejskich. Jak wczoraj twiedzil w TV naczelny bajkopisarz Komitetu Centralnego jedynie slusznej Partii pan Czarnecki "POLSKA JEST LIDEREM MILITARNYM NATO .Ma chlop wiedze na ten temat ,od Tescia -kosmonauty ,czlonka WOJSKOWEJ RADY OCALENIA NARODOWEGO (WRON) ktöra wprowadzila stan wojenny .
  • ~katar
    (2017-11-19 10:30)
    Beata znalazla sie w no go zone i zastosowala odpowiedni kamuflaz do sytuacji