• ~WK
    (2017-08-15 12:36)
    Waszym idolem winna być Rózia von Tum
  • ~z
    (2017-08-15 06:46)
    Kidawie juz nic nie pomoze.
  • ~012Q
    (2017-08-14 13:28)
    KTOŚ PISAŁ KILKA DNI TEMU ŻE MIELI MU BADANIA ZROBIĆ ZROBILI CZY NIE
  • ~z
    (2017-08-14 05:56)
    Uwazam ze stanowia znakomita pare. Pasuja swietnie do siebie.
  • ~Ale mnie pokręciło.
    (2017-08-13 18:26)
    Urocza i mądra kobieta.Nieprawdaż?
  • ~JÓZIEK DYRMAN
    (2017-08-13 09:31)
    HE HE HE - DOBRANA PARA , CZY W TYM PEŁO NIE MA JUŻ NORMALNYCH TWARZY DO POKAZANIA ? JAK NIE SZYMPANS ( BUDKA ) , TO TROGLODYTA JAK SCERBA LUB CZAROWNICA STRASZĄCA DZIECI NA DOBRANOC - VIDE - BANAK NIEMIECKI - KIDAWA !
  • ~Janusz Normalny
    (2017-08-13 09:07)
    Jak długo jeszcze obie puczystki będą pełnić zaszczytną funkcję wicemarszałkiń, przeznaczoną dla patriotów a nie puczystów?!
  • ~kosmos
    (2017-08-13 08:43)
    Jesli chodzi o szczerbe i jego eksperymenty z wlosami to pozwole sobie nie udzielac komentarza
  • ~MKoro
    (2017-08-13 08:39)
    Guzik mnie obchodzi, co ta pani ma na głowie. Ważne to, co jest w środku... Jej iloraz inteligencji, sądząc po wypowiedziach, znacznie przekracza zsumowane IQ wszystkich posłów PiS. Taki Antoś na przykład ma, lekko licząc, IQ minus piętnaście - i żadna fryzura tego nie zmieni, choćby sobie nawet afro na swoim pustaku wyhodował.
  • ~janusz
    (2017-08-13 07:42)
    Jak widzę tego esesmana to nóż w kieszeni się otwiera .
  • ~Skoro Kidawa nie ma pośladków, które byłby
    (2017-08-13 07:11)
    obiektem zazdrości innych kobiet - no to musi się starać wzbudzić ich zazdrość w innych dziedzinach aktualnej mody!
  • ~Ale za to Bidawa-Końska ma modny mózg!
    (2017-08-12 22:02)
    - Przynajmniej wedle ostatnio panującej mody na "polityków" (a zwłaszcza "potyliczki" POzbawione mózgu w ogóle! A w tym "hełmie" może się nawet wydawać bardziej "posągowa" i bojowa niż dawniej! - Dać jej tylko pepeszę i może robić za wartownika pilnującego pomnik "czterech śpiących" - gdziekolwiek się on dziś znajduje!
  • ~antyPO
    (2017-08-12 21:43)
    i Szczerba - twarz nieskalana myśleniem ...
  • ~A~
    (2017-08-12 19:51)
    Jakie to wazne wydarzenie : uczesanie Kidawy - Blonskiej. Der Dziennik - niemiecki brukowiec dla polskiej gawiedzi.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2017-08-12 18:07)
    Totalna opozycja nareszcie zaskoczyła Polaków jakimś pozytywem !!!! Pani Kidawa umyła głowę to duży sukces pijatowy !!!! Tuskowaty niech umyje główkę Pani Merkelowej , należy się to Ona załatwiła mu stanowisko w Brukseli !!!!!
  • ~pola
    (2017-08-12 17:41)
    opieka nad kombatatami wydaniu po ---wywalanie z mieszkan na bruk warszawie przez walcoa -a ktoz to po ---i to potrafi jeszcze sie wypowiadac jakie to perfidne kidawy i szczerby skad to bierze nauki ..moze to geny
  • ~gazdzina
    (2017-08-12 16:48)
    to piękna kobieta..a wy dziennikarze uczepiliście się fryzury ,pewnie ma trochę nie świeże włosy ,jest koniec tygodnia ,może myje raz w tygodniu ,wielkie halo
  • ~Takich więcej w POdczerwieni
    (2017-08-12 15:30)
    xmen@oczywiście Kidawa to taki prawdziwy POlszewik masz rację
  • ~helena
    (2017-08-12 14:56)
    A gdzie byliście jak czyściciele kamienic wywalali powstańców na bruk? hipokryci.
  • ~Pablo
    (2017-08-12 14:50)
    Najlepiej wyglądałaby w hełmie Dartha Vadera.

Może zainteresować Cię też: