• ~rejtan
    (2017-04-06 11:22)
    Dla lepszego POrównania dajcie jeszcze tego kaszalota od hrabiego komruskiego
  • ~jagienka
    (2017-04-06 11:18)
    Dla lepszego i bardziej obiektywnego Porównania dajcie jeszcze nasza pierwszo damo Komoruska vel kaszalot!!!
  • ~k
    (2017-04-06 11:35)
    CZekamy kiedy wreszcie polegnie krol krolow dziennik n
  • ~Basia z wawy
    (2017-04-06 21:29)
    tylko Trump pasuje do Melanie i na odwrot, tamta para jakos na moje oko -nie. Melanie to wyksztacona kobieta, o wysokich walorach moralnych, no i wierzaca chrzescijanka, dlatego raczej nie polegla, a przedstawila soba niewyobrazalna charyzme, urode i wdziek.
  • ~antyMOnia
    (2017-04-07 14:25)
    Obie mają ładne twarze, ale figurę lepszą ma Melania i męża też fajniejszego niż Rania.
  • ~Kicia
    (2017-04-07 08:41)
    Zachowali sie jak w Polsce wszystkoco jest nienormalne w swiecie jest normalne w Polsce dla Polakow grunt ,zeby zaliczyli obecność w kosciele żadnych zasad jeszcze za rogatki nie wyjada na wycieczkę szkolna a już chleją i,w niedziele obowiązkowo komunie przyjmują.
  • ~Art
    (2017-05-27 14:15)
    Pojedynek na twarze??? A może na maczugi? Czy autor tego paszkwila czuł kiedykolwiek smak prawdziwej kobiety? Nie, pracował całą noc "na ręcznym" i wypowiada się na temat tego o czym nie ma pojęcia. Melanie ma to coś, jeśli jakiś... o miękkich nadgarstkach pisze takie rzeczy.... Szkoda słów.
  • ~Róża
    (2017-05-05 12:29)
    Melania postarzona niezdrową opalenizną i zmęczona bezwstydną pobudliwością seksualną małżonka. Rania zaś, to świeżość, skromność i dobry gust. Jej ubiory to indywidualne dzieła najlepszych projektantów mody ;)
  • ~ewa koby
    (2017-04-09 22:44)
    ewa koby melania trump upodobnila sie na chinke to moda w usa przejecia strategicznyh dochodow chinczykow