• ~Krystyna
    (2017-03-14 08:47)
    Jak się czyta niepochlebne komentarze o Michale Szpaku, to człowiek się zastanawia - co ten chłopak zrobił złego? Pobił kogoś, zgwałcił, może okradł staruszkę, a może dręczy zwierzęta? Otóż nie, on tylko nosi długie włosy i maluje paznokcie, zresztą wzorem innych rockowych wokalistów. Nikogo tym nie krzywdzi, co najwyżej może się to komuś po prostu nie podobać, ale od tego się przecież nie umiera. Wystarczy nie oglądać.Nie jest pupilkiem mediów, nie wystaje na ściankach i nie bryluje na salonach. Ciężko pracuje, śpiewa tak pięknie jak nikt inny w Polsce, poza tym ma piękną nie tylko twarz, ale również duszę i serce.Takie wredne komentarze, jak Julii i Wir mogą pisać tylko ludzie fałszywi, zakompleksieni, nienawistni, którym obce jest pojęcie więzi międzyludzkiej i zwykłej przyzwoitości.Wstyd!
  • ~Victoria
    (2017-03-13 22:12)
    Kampania jest świetna, sesja z pomysłem a Michał wyglada wspaniale
  • ~YYY
    (2017-03-14 14:59)
    Perfekcyjny manicure i fantastyczne włosy - ok. Co do tego mocnago makijażu to pan redaktor niedoinformowany mocno a może i ślepy bo Michał Szpak makijażu nie ma ( ani mocnego ani słabego)
  • ~Nanka
    (2017-03-09 00:36)
    Michał- wspaniały facet, bardzo utalentowany młody człowiek o dobrym sercu. Aż dziw mnie bierze skąd w ludziach tyle jadu i nienawiści do drugiego człowieka- i to tylko dlatego, bo ma długie włosy? czy pomalowane paznokcie? Naprawdę są to powody do nienawiści wobec drugiej osoby? Może zacznijmy obrażać i wyzywać np. ludzi wyższych niż 1.90 m, albo ludzi o brązowych oczach, albo ludzi ubranych w zielone koszulki? Dobry pomysł? Sens (a raczej bezsens) ten sam. Może tę niechęć czy nienawiść przenieście na kogoś kto naprawdę na to zasługuje- pedofili, gwałcicieli, osoby stosujące przemoc wobec ludzi czy zwierząt czy osoby krzywdzące w inny sposób? Patrzcie sercem, otwórzcie je dla innych ludzi, więcej dobroci i życzliwości, a będzie nam się żyło lepiej na tym świecie :)
  • ~laura
    (2017-03-09 19:10)
    Piękna sesja. Michał doskonale sprawdził się w tej roli, ale nie jest to dziwne bo chłopak posiada wiele talentów, najbardziej podziwiam go za talent wokalny, ma niespotykana 4 -oktawową skalę głosu, genialnie interpretuje i przekazuje emocje, mało kto wie ale Michał pisał też wiersze, do wcześniejszych swoich mini albumów pisał teksty, jest odważny ,charyzmatyczny, pomaga dzieciom chorym na raka- ma wielkie serce-jest wyjątkowy ale polskie zawistne buractwo, żyjące mentalnie w średniowieczu nie docenia tego co ma i z czego jako Polacy powinniśmy być dumni.
  • ~Julia
    (2017-03-08 12:04)
    "Do roli ambasadora marki poszukiwaliśmy artysty pełnego energii, barw, emanującego pozytywną siłą - wyjaśnia Dobrosława Lewkiewicz. Zamiast tego, znaleźliśmy pogubionego dziwoląga z parciem na szkoło, wedle zasady, im bardziej porąbany gość, tym pewnie więcej idio_tek zakupi nasze produkty." :)
  • ~wir
    (2017-03-08 13:01)
    Ku....wa jak można ciągle promować takiego nie - faceta.
  • ~joker
    (2017-03-08 13:57)
    ludzkosc idzie ku samozagladzie
  • ~ELEONORA
    (2017-03-14 17:08)
    BRAWO MICHAŁ SZPAK JESTEŚ WSPANIAŁY W KAŻDEJ ODSŁONIE
  • ~gdafd
    (2017-03-09 06:49)
    A na imię temu MARKSIZM KULTUROWY.