• ~cały ja
    (2016-07-20 11:19)
    Kto napisał ten artykuł? Tytuł i treść odbiegają od siebie. Ktoś chciał zabłysnąć a wyszło nieporozumienie. To ma 20 czy 22 lata? Swoją drogą nie wygląda na 35 czy 37 lat, nie przesadzajmy. Nie macie o czym pisać.. :(
  • ~ten spod spozywczego
    (2016-07-20 15:13)
    Tylko tlusta, starzejaca sie wywloka moze cos takiego o drugiej kobiecie napisac. Typowa zolza bezdzietna z wibratorem.
  • ~Kielczanin
    (2016-07-20 21:34)
    To dojrzała 22-letnia kobieta! Nie ma w tym nic dziwnego, że jest uczesana i zadbana. A niby jak powinna wyglądać? Ciekawe, jak wyglądają kobiety z otoczenia autora artykułu? Mają podbite oczy i wyszarpane włosy?
  • ~Artur N.
    (2016-07-20 11:33)
    Tiffany rocks. Paszoł won der Dziennik.
  • ~Iz USA
    (2016-07-21 03:45)
    Co za tytul, co za artykul !!! Bezczelna osobko , ktora jestes autorem tej obrzydliwosci, jestes pelna kompleksow jesli o mlodej - 22 letniej- dziewczynce cos takiego potrafisz napisac. Wstydz sie !.
  • ~Barnaba
    (2016-07-20 23:18)
    Wyglada rownie bezmyslnie jak jej glupkowaty ojciec.
  • ~autorka
    (2016-07-20 14:48)
    Obecnie przy dobrej kasie to zupełnie nie problem
  • ~gosc
    (2016-07-20 11:54)
    typowa glupiutka lala i do tego blondynka
  • ~Re~Barnaba
    (2016-07-21 00:19)
    Zebys ty pokrako umyslowa miala choc 1% tego co ma jej glupkowaty ojciec to bys byle czgo nie mazala.Ale widocznie masz 100% zoltej masy welbie.
  • ~malta
    (2016-07-21 01:19)
    fascynujące.. jest grubsza i brzydsza od swojej macochy, dziwne, ze tatuś nie opłacił wyglądania jak wszystkie.. że też nie ma dziewczyna kompleksów na takim tyle bylejakości, chyba jednak musi mieć coś w głowie ;-) no ale te fałdunie pod sukienką to by miło było poukładać, w ameryce iqgreen powszechniejsze niż w polsce, a i tak się nieładnie wylewa lekka oponka.. no cóż, wyszła przed flesze to i krytyka być musi. tak po naszemu narodowemu ;)))))