• ~Marcelle
    (2015-07-10 09:39)
    Bez obrazy bo bardzo lubię księżnę Catherine ale albo to zdjęcie lipnie zrobili albo co ale na nim dla mnie księżna wcale zachwycająco nie wyszła. Kobieta ma wyglądać przede wszystkim kobieco. Wbrew tym zachwytom autora artykułu sam fakt, że wygląda szczupło aby brzmiało to pięknie nazywają, że ma smuką sylwetkę - ja to określam, że wygląda jak szczapa. Może była zmęczona, może niewyspana ale na zdjęciu dla mnie wygląda niekorzystnie, nadto szczupłe rączki, twarzyczka jakaś jakby zbyt pociągła. To przykre ale wrażenie dla mnie z oglądu tego zdjęcia złe, niekorzystne jak nigdy i trochę mnie nawet wystraszyło. Czy aby jest zdrowa ?
  • ~normalne
    (2015-07-10 07:13)
    Niewiarygodnie szczupła księżna Kate

    Głód w GB postępuje.
  • ~Marcelle
    (2015-07-10 09:58)
    Przyjrzałem się kolejnym ujęciom. W moim odbiorze najbardziej niekorzystne jest to lewy półprofil stojąc, na kolejnych ujęciach jest już lepiej ale wg mnie i tak gorzej niz wcześniej, za dużo widocznych zmarszczek na twarzy, na szyji, ręce nadto szczupłe, twarz chyba też, ogólnie jak zrobi dobrą, zadowoloną minę, en face i prawy profil i półprofil jest nieźle ale jak dla mnie jest zbyt smukła a co najbardziej rzucające się w oczy gdy zapomni o minie na pokaz, księżna wygląda na zmęczoną. Przy Niej książę wypada jak pączek i zrelaksowany, zadowolony z życia, niefrasobliwy byczek ... (dosadnych określeń użyłem jedynie dla zobrazowania moich wrażeń i odczuć).
  • ~degust
    (2015-07-09 17:26)
    Nieźle, byle tylko wkrótce nie wyglądała jak hiszpańska Letizia, która już się nie kontroluje.
  • ~E tam
    (2015-07-10 07:18)
    ... Prezentuje się świeżo i młodo!

    E tam...stara prukwa.
  • ~annaj
    (2015-07-09 15:20)
    próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Slimcea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.
  • ~zosia
    (2015-07-09 13:52)
    Jeżeli chodzi o odchudzanie to warto włączyć do kuracji taki preparat figurena slim który fajnie przyśpiesza efekty. U mnie udało się w pierwszym miesiącu schudnąć 7,5 kg - czyli całkiem sporo, wcześniej mogłam zapomnieć o takim wyniku.
  • ~Anusia
    (2015-07-10 15:26)
    przestac pochlaniac bez opamietania smieciowe zarcie i tyle w temacie cud diety, a najlepiej zrobic sobie wakacje w Syrii, Burkina Faso, w Nepalu, tam nie maja co do garnka wlozyc...
  • ~weroniqa
    (2015-07-09 13:35)
    Dla tych co jeszcze planują schudnąć na urlop sierpniowy. Warto dołączyć do diety figurena slim, świetnie przyśpiesza efekty. U mnie to jest dwa razy szybszy efekt odchudzania.