• ~kopacz
    (2015-03-22 12:40)
    Prawie jak kopaczowa
  • ~ccccc
    (2015-03-22 23:57)
    To z nia flirtował Obama?
  • ~Est
    (2015-03-23 20:41)
    Duńska bomba atomowa
  • ~msx
    (2015-03-23 18:28)
    piekne szpilki
  • ~ewa koby
    (2015-03-23 17:42)
    a czy helle piklo helka ma majtki pod rajstopami czy w torebce a czy wogole ma rajstopy tak moze sie popisywac sankcjami putinowi ale osobiscie autor ewa koby
  • ~czytelnik
    (2015-03-23 13:45)
    Usilujac nasladowac modelki Playboya Thørning - Schmidt poprawia swoje samopoczucie po kolejnym spadku jej popularnosci w Danii. Rzad Thørning-Schmidt wyroznia sie nadpoprawnoscia politryczna i dlatego m.n. teraz w Danii zoofilia ani nie jest karalna ani nie jest leczona. Niekaralnosc zoofilii zostala wykorzystana przez najbardziej zdeprawowana czesc narodu dunskiego, ktora otworzyla w Danii zoofilne burdele, do ktorych zjezdzaja sie zoofile z calego swiata. A wiec sprawdza sie cytat z Krasickiego : "Nie wszystko zloto, co sie swieci z gory". Ostanio Dania zaostrzyla swoje stosunki z Rosja, wiec ta nadpoprawnosc polityczna rzadu Thørning - Schmidt daje Putinowi mozliwosc uzasadnienia ewentualnego ataku atomowego na Kopenhage checia oczyszczenia Europy z zoofilnej zgnilizny. Myslicie, ze taki argument nie zadziala ? Jezeli tak, to nie znacie swiata. Sa bowiem panstwa bardzo bogate w surowce energetyczne, ktore nie przyjmowaly bylego ministra spraw zagranicznych RFN, poniewaz byl gejem. Putin dobrze wiedzial co robil, kiedy oglosil sie obronca tradycyjnej moralnosci - a poza tym zoofile sa bardziej znienawidzeni niz geje.
  • ~lingwista
    (2015-03-23 13:32)
    No bo kto nie ma w glowie, ten ma w nogach.
  • ~dddoda...jjj....
    (2015-03-24 03:05)
    nogi jak nogi.. a co miala by chodzic bezz.. nog? dla smieciopropagandy kazda okazja jest dobra aby zrobic z igly widly i zapchac strony do wydania na nastepny dzien zeby puste nie byly...
  • ~fotograf natury
    (2015-03-23 00:08)
    ach ci paparazi. Jakby mogli to by tymi kamerami do samego środka wjechali. I komu to potrzebne.
  • ~sorrytakimamyklimat
    (2015-03-22 22:57)