• ~gerry5
    (2015-01-04 00:32)
    to nie czas to kwas i głupota
  • ~prof.B.Gabka
    (2015-01-04 05:27)
    Glupich nie sieja ,sami sie rodza.Kobiety sa prozne z natury(sa oczywiscie wyjatki).Ale w temacie walki z uplywajacym czasem ostatnia rzecza brana pod uwage jest zdrowy rozsadek.O konsekwencjach napychania sie silikonem i smalcem nikt nie mysli.pseudo poprawiacze Matki Natury maja diabla po swojej stronie i stad kobiety daja sie naciagnac.Za wszystkim stoi kasa i chec przypodobania sie .Konsekwencje sa oplakane i co najgorsze ;NIEODWRACALNE.Przyklad:p.Edyta Gorniak.Byla piekna kobieta,mogla sie pieknie zestarzec.I co z siebie zrobila.
    A swoja droga trudno mi zrozumiec,gdzie mozna dopatrzyc sie piekna w rozdetych silikonem piersiach,czy posladkach nabitych smalcem tak ze malo nie strzela.Komu to sie podoba...
  • ~gość
    (2015-01-04 09:54)
    Oj tam ! Najważniejsze że podobają się Wiesiowi13 !
  • ~I am Turecki
    (2015-01-04 09:07)
    Panie 'editor' napisz pan kiedy pańska matka zacznie popuszczać przy kichnięiu albo podciągnie sobie wypadający odbyt. Będzie ciekawiej. Gratulacje
  • ~madame de Pardieu
    (2015-01-03 17:35)
    sa to kreatury straszne chyba nie patrzą do lustra a was ku*rwa czas nie dotknął???
  • ~tele-wic
    (2015-01-03 19:04)
    Czy tylko do twarzy, a do dooopy już nie?
    Więcej konsekwencji w informowaniu czytelników, szanowny redaktorze - celowo piszę z małych liter, aby dorównać poziomem do autora tej, jakże cennej notatki.
  • ~AKTOR
    (2015-01-03 20:44)
    WYGLADAJA JAK SZTUCZNE LALKI WSTYD CO ONE TEGO NIE WIDZA WSZYSTC SIE Z NICH SMIEJA
  • ~marcelek
    (2015-01-03 20:50)
    to żaden czas, to ich WŁASNA głupota, zrobiły z siebie małpy, ale maja co chciały!
  • ~~Wiesio14 bicz na TuSSkiesyny
    (2015-01-04 12:25)
    ~gość Wiesiowi 13 to wszystkie się podobają nawet te co na drzewo uciekają --to eretoman
  • ~marko