• ~Ewa
    (2014-12-28 21:11)
    Dawno nie zaglądałam do plotkarskich rubryk... Doznałam szoku! Ile nienawistnych zdań! Ile piany na ustach! Wyzwiska, wulgaryzmy, zawiść... Koszmar! ... a jest to na prawdę ładna, zadbana kobieta...
  • ~mimo wszystko
    (2014-12-08 13:51)
    Jestem jej rówieśniczką i nie wyglądam wcale źle. A gdybym tak miała jej pieniądze na kosmetyki i zabiegi kosmetyczne to wyglądałabym co najmniej tak samo dobrze.Kobiety polskie mimo braku odpowiednich środków wyglądają naprawdę dobrze. Może gazeta coś o nich by napisała.
  • ~listek figowy
    (2014-12-08 19:38)
    Do niedawna miala "SZYJE SEPA"-teraz jakby sie poprawilo-nie wierze ,ze zdzialaly to kosmetyki!!! Starzenie sie kobiety 'wychodzi" na szyi I rekach...
  • ~Dr Pocisk
    (2014-12-08 12:50)
    Widzę wprawną rękę mistrza,być może ze Szwajcarii.
  • ~mamoniowa303
    (2014-12-09 14:29)
    Najbardziej młodnieje jej szyja hehehe.
  • ~Sephora kosmetyczka
    (2014-12-08 20:19)
    W sklepach z kosmetykami są kremy,te z wyższej pułki za nie małe pieniądze są w stanie przykryć warstwą, zmarszczki tzw tapeta w potocznym jerzyku, taki krem po nałożeniu nadaje skórze inny wygląd przykrywa plamy przebarwienia, osoby przychodzą przed spotkaniem,zabawą, wychodzą bez przebarwień pod oczami twarz inna, ładniejsza, niestety po kąpieli to wszystko jest spłukiwane :(:
  • ~smak
    (2014-12-08 09:37)
    a ciekawe czy cipsko tez
  • ~Basia z Canady
    (2014-12-13 00:58)
    Nie znam cen w Polsce.Jestem w wieku Kwasniewskiej i w Canadzie taki wuglad kosztuje mnie 10000 dolarow rocznie.
  • ~bodo
    (2014-12-14 10:05)
    Stac ja na inwestowanie w swoj wyglad,ale szyja mowi prawde o wieku. Stad apaszki na niej. Była ladna,gdy była mloda,nikt juz nie jest ladny e tym wieku...
  • ~Ryfka sie POkazuje.
    (2014-12-09 22:02)
    Wabi sie PO mezu Stolzman a panienskie ? Ryfka czy cos w tym stylu.