• ~gość21
    (2014-11-02 18:53)
    język i forma negatywnych wypowiedzi świadczą o "niesamowitej inteligęcji" ich autorów. BRAWA dla nich!
  • ~nina
    (2014-11-01 14:53)
    Niema dzieci i nie gotuje,nie sprzata itp,,,
  • ~rambuś
    (2014-11-02 07:56)
    Nie toleruję Torbickiej. Co do jej super wyglądu to gruba przesada. Raz że nie jest wcale nadzwyczajnie ładna (i nie była) a co najwyżej przeciętna, dwa że wygląda na swój wiek. Przypatrzcie się jej szyi, oprawie oczu, zębom. Kobieta w średnim wieku.
  • ~olo
    (2015-03-02 09:11)
    Gdyby urodzila dzieci,to i figura by sie zmienila,nie mowiac o biuscie ! Jest jednak zawsze piekna i inteligentna kobieta.
  • ~syla
    (2014-11-19 07:43)
    Jak sie nie pracuje cale zycie to w jaki sposob ma sie zniszczyc i wyexploatowac ,stac ja na porzedne kosmetyki i ma czas na aerobik ,silownie ,sauny i masarze
  • ~50 = 30
    (2014-11-17 11:59)
    Pięćdziesiątka to nowa trzydziestka, słyszeliście coś o tym? Nie tylko pani Torbicka potwierdza te regułę.
  • ~ministra sportu
    (2014-11-02 16:45)
    a co ta jałowa klępa ma do roboty jak jej stara załatwiła fuchę? jak latać po fryzjerach i kosmetyczkach!!!
  • ~przyznajmy uczciwie, że
    (2014-11-02 12:51)
    na te 50 lat to jednak wygląda a że założyła skórzane spodnie to nic nie oznacza, teraz taka moda, mam tylko nadzieję, że nie są z prawdziwej skóry bo kiedyś chyba coś mówiła, że jest wegetarianką.
  • ~madame mrok
    (2014-11-02 10:32)
    tutaj kazdego sie obmawia hehe! nie rozumiem ludzi bo czemu sie czepiac tej Torbickiej? jest mila .inteligentna. ma klase i jak widac nie robi zadnych operacji plastycznych a jednak wyglada bardzo ladnie. po prostu dama z klasa!!! to ze nie ma dzieci to jej osobista sprawa i nie nalezaloby w to wnikac!!! kuchty i zawistne kury domowe.grube zaniedbane babska wypisuja tu takie rzeczy bo nie moga scierpiec ze ktos wyglada lepiej hahaha
  • ~STACHA