• ~ewak
    (2014-09-28 11:10)
    Data przyszłości? mamy dopiero wrzesień 2014 roku.
  • ~jjj
    (2014-09-29 04:51)
    M j w d...
  • ~ewa
    (2014-09-28 17:38)
    dba o linie, gimnastykuje sie,korzysta z zabiegow kosmetycznych, upiekszajacych itd... stac ja, sama tej kasy na pewno nie zarobila, a dzieci ma? czy poswiecila swoje macierzynstwo aby byc zabawka najbogatszego polaka?
  • ~Yynekulok
    (2014-09-28 17:57)
    Rzucić okiem na POdbrzusie, czy aby na pewno tam młodnieje.
    Może być tak że POmatolskim tłuszczem zajdzie.
  • ~corec
    (2014-09-28 13:56)
    Jega pierwsza była też "młodnieje" - już wygląda ja Donatella Versace.
  • ~zuzia
    (2014-10-03 12:14)
    Nie ma czym i kim się zachwycać. Joanna Przetakiewicz to eks narzeczona mafii pruszkowskiej 9jej alfonsem był gangster o ksywie "Simon" a nawet sam "Persching"), eks żona eks Prezesa w-wskich TBSów oraz eks utrzymanka (czytaj sponsorowane pogotowie seksualne) miliardera Jana Kulczyka. Ot, następna karierowiczka, która dzięki majętnym przydupasom zaistniała medialnie. Pytanie zasadnicze: i co z tego, skoro jest mega bankrutką (do spłacenia kredyt bankowy 11 mln pln + odsetki, a La Mania od 2010 r. wykazuje same straty - ponad 16 mln pln). Przypuszczam, że Joanna Przetakiewicz tak promiennie wygląda bo chyba uwierzyła we własne kłamstwa, że jest milionerką ha ha ha... A jest tylko królową wazeliny i mitomanką ha ha ha
  • ~KOBDO DO
    (2014-10-14 09:37)
    ale trociny z niej już lecą, mimo ubioru trzecioklasistki.
  • ~Iwona
    (2015-03-11 14:16)
    ona dobrze wygląda na zdjęciach starych i nowych
  • ~x
    (2014-09-29 20:51)
    Te jej króciutkie sukienusie, jak dla dziewczynki z III klasy, nie są odpowiednie dla kobiety w jej wieku.