• ~ktosik
    (2014-09-17 19:56)
    Ciało to może i ma idealne, nie widać. Ale co do twarzy, ty bywają 100 % 'aniołki', a tej pannie dużo brakuje. A tak w ogóle to wolę Radwańską. De gustibus non disuitandum.
  • ~mkk
    (2014-09-17 10:10)
    Wcale - pardon - nie widzę urody.

    O damach nie nalezy mówić. A szczególnie krytycznie. Ale jeżeli p. DOmachowska już zrobiła sobie "ustawkę" z Dziennikiem, to znaczy, że jej samej zalezy na publicznych wypowiedziach. .
    A zatem:
    widac p.p. Domachowska i niejaki Jerzyk z Łodzi (dwoje nienajlepszych tenisistów) postanowiło się podlansować, bo na korcie im nie idzie.
    Pani Domachowska zamówiła sobie fotosistę Dziennika do gymu - i stroi przed nim minki...
    Nie spostrzegam oszałamiającej urody (raczej: ewidentnie niesymetryczną twarz) ani obłędnej figury (prosze popatrzec na nogi z istotnym defektem...)

    A nie leipiej wziąc rakiete i pójśc na ściankę? Troche pomaga...
  • ~ZbyszekD
    (2014-09-18 09:38)
    Brzydka nie jest, ale czy przez to przejdzie do historii polskiego sportu? Najsłynniejsza Polska lekkoatletka ładna nie była, ale na trwałe przeszła do historii.
  • ~Jezyk buda J
    (2014-09-17 11:36)
    @ mkk jej pupeczka jest ładniejsza od ciebie ,o reszcie nie wspominam.
  • ~ajron1960
    (2014-09-17 11:37)
    Normalna
  • ~hm
    (2014-09-17 13:02)
    piekna? z takim kinolem??
  • ~profesor
    (2014-09-18 01:21)
    Boszzzz , nie wiedzialem ze Domachowska nosi trampki numer męski 14 ...ależ ma ogromne stopiska .
  • ~Polon
    (2014-09-17 14:34)
    Fajna laseczka!
  • ~PFFF!!
    (2014-09-18 11:47)
    OD KIEDY JUDEN JEST DOSKONALE???
  • ~Bibilijny
    (2014-09-18 18:32)
    ~hm 2014-09-17 13:02

    to fakt ,ze młoda, ale czy aż tak urodziwa? Wolalbym żeby lepiej rakieta machala, bo ta ***** Radwanska jest tylko jedna i za mało nas na swiatowych kortach. Jak karasi nie ma to niech ***** przynajmniej się rozmnąża . Fajna natomoaist jest ta Karolina Woznicka ale ona Dunke już teraz udaje tak jak ta zdunka co trenerowi robila sweter na drutach kolczastych.