• ~J-23
    2013-10-17 08:28
    niema w niej nic ciekawego a na antenie radiowej jest nudna jak flaki z olejem
  • ~siostrunai Bernandettka
    2014-12-05 11:21
    to potwarz to nie mozliwe Cejrowski jest rozwodnikiem? czyzby bylo to mozliwe aby ten ************* krzyzowiec bosy opluwajacy wszystko co nie katolskie sam pokazal panuboszkowi swoje dupsko??? z ejest taki cyniczny?jesli to parwda to tylko sie modlic aby ten hipokryta smazyl sie pzrez wiecznosc w smole
  • ~icek
    2013-10-18 12:29
    Cejrowski mówi ,ze nie pamięta ,zeby była jego żoną.
  • ~Sława
    2013-10-26 19:04
    Pani Beato jest Pani ładną atrakcyjną a przede wszystkim mądrą i dobrą osobą.Powinna Pani miec dziecko.Ja wiem że ktos powie że to za późno ale wg mnie w Pani sytuacji jeszcze można.Jesli Pani moze miec dzieci to powinna Pani miec.taka osoba napewno wychowałaby dzieciaka na porządnego człowieka pbdarzając go ogromem miłości.Jeśli cos nie tak to przepraszam że wchodze z butami w pani życie.Pozdrawiam
  • ~Pola
    2013-10-17 10:04
    matko ona ma pieniądze a ciuchy ze szmateksu. kobieto jeden klasyczny kostium i bedzie dobrze.
  • ~marcys
    2013-10-19 10:54
    llludzie skad w was tyle jadu zazdrosci i chamstwa
  • ~straniera
    2013-10-18 11:29
    była zona cejrowskiego jest zwykłym wiejskim głupkiem (chociaż podziwiam jej odwagę) jedna słusznie zauważając ,że ludzie ze szwedzkich stołów dużo marnują mówi że skoro ludzie za to nie płacą to marnują niestety jest tak samo głupia jak ci co myślą że nie płacą PŁACĄ PŁACA PŁACA albo mówi że by z tosterów nie wyjmować żelaznymi szczypcami, co jest słuszne ale już nie mówi czym no i tak dalej
  • ~Takken
    2015-05-22 22:43
    Dajcie spokój, Panie Cejrowski dobrze Pan zrobił, babka wygląda na 10 lat starszą niż jest w rzeczywistości. No porównanie mam swoją teściową która też jest w tym wieku i spokojnie wszyscy młodzi patrząc na nią trzepią kapucyny :P
    Ps. dla nie Pani Beata wygląda jak mały troll.
  • ~Janusz N.
    2013-10-18 09:01
    Paskudna.
  • ~wasz pan i wladca
    2013-10-22 10:08
    szarap ognojency o wiejskich korzeniach i slomie w butach do chliwa wyrzucac gnoj loot swin i loot krow.