• ~J-23
    (2013-10-17 08:28)
    niema w niej nic ciekawego a na antenie radiowej jest nudna jak flaki z olejem
  • ~icek
    (2013-10-18 12:29)
    Cejrowski mówi ,ze nie pamięta ,zeby była jego żoną.
  • ~siostrunai Bernandettka
    (2014-12-05 11:21)
    to potwarz to nie mozliwe Cejrowski jest rozwodnikiem? czyzby bylo to mozliwe aby ten ************* krzyzowiec bosy opluwajacy wszystko co nie katolskie sam pokazal panuboszkowi swoje dupsko??? z ejest taki cyniczny?jesli to parwda to tylko sie modlic aby ten hipokryta smazyl sie pzrez wiecznosc w smole
  • ~Sława
    (2013-10-26 19:04)
    Pani Beato jest Pani ładną atrakcyjną a przede wszystkim mądrą i dobrą osobą.Powinna Pani miec dziecko.Ja wiem że ktos powie że to za późno ale wg mnie w Pani sytuacji jeszcze można.Jesli Pani moze miec dzieci to powinna Pani miec.taka osoba napewno wychowałaby dzieciaka na porządnego człowieka pbdarzając go ogromem miłości.Jeśli cos nie tak to przepraszam że wchodze z butami w pani życie.Pozdrawiam
  • ~marcys
    (2013-10-19 10:54)
    llludzie skad w was tyle jadu zazdrosci i chamstwa
  • ~Pola
    (2013-10-17 10:04)
    matko ona ma pieniądze a ciuchy ze szmateksu. kobieto jeden klasyczny kostium i bedzie dobrze.
  • ~Takken
    (2015-05-22 22:43)
    Dajcie spokój, Panie Cejrowski dobrze Pan zrobił, babka wygląda na 10 lat starszą niż jest w rzeczywistości. No porównanie mam swoją teściową która też jest w tym wieku i spokojnie wszyscy młodzi patrząc na nią trzepią kapucyny :P
    Ps. dla nie Pani Beata wygląda jak mały troll.
  • ~straniera
    (2013-10-18 11:29)
    była zona cejrowskiego jest zwykłym wiejskim głupkiem (chociaż podziwiam jej odwagę) jedna słusznie zauważając ,że ludzie ze szwedzkich stołów dużo marnują mówi że skoro ludzie za to nie płacą to marnują niestety jest tak samo głupia jak ci co myślą że nie płacą PŁACĄ PŁACA PŁACA albo mówi że by z tosterów nie wyjmować żelaznymi szczypcami, co jest słuszne ale już nie mówi czym no i tak dalej
  • ~józwa butrym
    (2013-10-16 09:50)
    O ten potępieniec jeden ,on rozwiódł sie z taka piękną kobietą. To on musi być zboczeńcem jakimś ,albo co ?
  • ~Janusz N.
    (2013-10-18 09:01)
    Paskudna.