• ~xx 45
    (2013-08-28 03:53)
    wrzos
  • ~Tessa
    (2013-07-29 22:53)
    Piękna kobieta,bez kretyńskiego uśmiechu Nr.5 w eleganckiej cielistej sukni.I to jest właśnie trendy(dla niedoinformowanych)
  • ~hehe
    (2013-08-12 17:46)
    ..smutna..Jak sie ma takiego lowelasa za meza.. ten lysy satyr co tydzien zdradza ja z dziwkami. On sie nic nie zmienil. Cale jego zycie kreci wokol doooopy. Ten facio to zakala rodu.
  • ~Mademoiselle de Scudéry
    (2013-08-01 19:08)
    Jakże miło być piękną, gdy się jest kochaną...
  • ~gil
    (2013-07-31 13:43)
    Dziecko jej trzeba zrobić, to od razu życie w nią wejdzie. Te baby po prostu nie mają co robić, a z nieróbstwa to same nieszczęścia płyną.
  • ~jpg00
    (2013-07-31 17:03)
    Taka widocznie księżnej uroda, nie wszystkie księżne muszą wyglądać jak uśmiechnięte idiotki-ślicznotki.
  • ~oxi
    (2013-07-30 07:15)
    Niech zmieni w końcu ta beznadziejna fryzurę na bardziej kobieca,a nie wiecznie ulizane i krótkie włosy,w których wygląda jak chłopczyca a nie kobieta!
  • ~Amigo
    (2013-07-30 08:46)
    Książątko Monaco - Albert II. Słynny inaczej. Tylko pozycja i pieniądze uchroniły go kiedyś przed zapudłowaniem za czyny nie mające nic wspólnego z moralnością. Głośno było o jego zamieszaniu w aferę, w której kogoś zgwałcono. Ale cóż wielkim (możnym) wolno więcej. A nasza sympatyczna pływaczka z RPA?. Chyba teraz żałuje swojej decyzji, a może ma tylko rozterki?. Ten łysy satyr nie jest ani mądry, ani ładny. Gdyby nie był kim jest, to nazwano by go szumowiną z establiszmętu (pisownia intencjonalna!)
  • ~fan
    (2013-07-30 04:11)
    Urocza kobieta Dla niej nie potrzeba usmiechu i tak jest piekna.
  • ~Ksiezna prezentule sie WSPANIALE !
    (2013-07-30 02:02)
    A dlaczego ma sie smiac jak ''koza do sera''! ???
    cos pismak sobie POlubil pisac niekorzystnie o tej Pani ,
    ((juz nie pierwszy raz tak pisze ))
    ktora jest PIEKNA i ma klase - takich jest niewiele !