• ~vh
    (2013-06-25 10:40)
    @wolna

    zaintrygowal mnie twoj wpis "na moj smak tez dupy" - czybys miala nieprzyjemna przygode gdy wykonywalas anilingus na partnerze?
  • ~liz
    (2013-06-26 22:37)
    ci wspaniali pseudo mezczyzni sluchajcie ,kazda kobieta z takim malym brzuchem lempiej wyglada, niz wasze olbrzymie brzuszyska po piwsku i chorobliwym obzarstwie na zdrowie i smacznego
  • ~pawel
    (2013-06-25 21:57)
    my faceci powinnismy popatrzec najpierw na siebie a potem krytykowac kobitki.kto sam jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien
  • ~StJ
    (2013-06-25 23:21)
    "A to co kipi nie jest wcale
    gatunku Claudia Cardinale" LKJ!!!
  • ~taki sobie chłopak....
    (2013-06-26 00:59)
    Zdjęcie nr3 to nóżka Pani Poseł Górskiej...
  • ~ALA
    (2013-06-26 02:47)
    Nie tolerujje obcislych kopielowek wyglada to okropnie.
  • ~kot
    (2013-06-26 06:20)
    obcisłe slipy,rozciągnięta koszulka,kark i ogolona głowa,kark jak mister Proper,wytatuowane ciało ,i ten zapach z pod pach
  • ~ola
    (2013-06-26 09:46)
    Niech faceci najpierw popatrzą nasiebie i swoje obrzymie brzuchy,a potem krytykuja kobiety...
  • ~foka94 kg
    (2013-06-27 10:38)
    lato to czas na morsy i foki i o co chodzi po 30 tak mamy że sie obie strony nie staraja dla siebie nic zrobić no bo po co mam zonę -dzień po ślubie -stara
    mam męza -stary więc dla kogo się. hasło ,,kochanego ciała nigdy za dużo,, i po problemie,, a jak kobieta w ciąży to żreć za ,,dwuch .. siebie i brzuch i nad czym lamentować i biadolić chłopy jak słonie a ogladają się bez problemu za szpilkami
  • ~coola
    (2013-06-25 19:51)
    do "takiej prawdy" - piszesz o stanie męskich dłoni i stóp. Może to i prawda, ale niewiele kobiet ma faktycznie zadbane i ładne dłonie i stopy, duża większość to niestety wyrośnięte szpony z dziwnymi "ozdóbkami". Jeśli kobieta wyhoduje pazury na kilka sporych centymetrów, ozdobi dziwacznym często łuszczącym się lakierem, u stóp również, i uważa że to krzyk mody to ma rację. Krzyk odrazy z naszej strony. Nic mnie tak nie odrzuca jak długie pazury u kobiety, pod spodem brud i powyginane paluchy u stóp. Po co to?