• ~naturalny fajans
    (2013-03-23 17:16)
    W Π-zdu z farrrrbowanymi koafjurami!
  • ~geonly
    (2013-03-23 12:46)
    A moze byście przytoczyli źródło tych badań i odkryć? Bo mi - na ten przykład - podoba się wszystko wyżej wymienione.
  • ~kolo
    (2013-03-24 07:40)
    Te +geonly+ zanim zdecydujesz juz cokolwiek napisac, to przyloz sie do ortografii.
    +bo mi - na ten przyklad+ sie wydaje, ze repetowales po kilka lat w jednej klasie.
  • ~chłopak
    (2013-03-24 21:45)
    Co to za małpy? Z którego cyrku?
  • ~profsurnauk
    (2013-03-24 16:42)
    Mi sie tez - na ten przyklad - podoba wszystko wyzej wymienione . A na dodatek powiekszone silikony tez mie sie podobuja . I jeszcze zeby miala miniuwe i sztylty na 25 cm . I do tego takie extra blyszczace usta tez lubie . No i co na to wielcy badacze zurnality ???
  • ~o rany!
    (2013-03-25 10:11)
    Ja bym jeszcze dodał naturalnie owłosione genitalia :)
  • ~kucek
    (2013-03-25 11:45)
    ~geonly tutaj chodzi o statystykę!!! to znaczy, że większość tak sądzi a widocznie jesteś w mniejszości:)
  • ~spokes
    (2013-03-25 13:17)
    tipsy to faktycznie szczyt złego smaku moim zdaniem reszta by jeszcze uszła
  • ~Koneser
    (2013-03-26 03:36)
    Jest jeden element urody ,który jest wizytówką i nie daje się poprawić. To czoło. Nie ma dziewczyny nieładnej z pięknym czołem. Najpiękniejsze są naturalne szatynki. Mają wszystkie zalety blondynek, bez ich wad i wszystkie zalety brunetek bez ich wad. Brunetki to południe Europy i Azja .Blondynki to północ Europy [Skandynawia]. Szatynki to Słowianki. Powinniśmy się cieszyć z naszych urodziwych rodaczek i wpływać na nie aby sztucznymi metodami nie psuły tego.
  • ~Andruty
    (2013-03-26 09:48)
    Kolo, co sie czepiac geonly? Nie mozna bez uszcypliwosci i pomowien? Od razu jadowite wpis bo tak rozseirdza ze ktos ma jakies zdanie?

    Orany it te naturalnei owlosion egenitalia: niektorzy to akurat lubia owlosione genitalia jako ze to im sie kojarzy z doroslymi kobietami a nie z dziewczynkami przed okresem dojrzewania. Dzieci jak wiadomo nie maja naturalnego owlosienia, i nie kazdemu taka lysinka na genitaliach akrat sie dobrze kojarzy, to tak jakby sie dorosla kobieta uczesala w kucyki i wziela misia i lalke.