• ~hrabia szczykun
    (2012-12-02 00:50)
    NATURA NATURA NATURA !!! To jest najpiekniejsze drogie panie !!!
  • ~kola
    (2012-12-02 16:07)
    Bez makijażu, a mimo to bardzo ładna! MAm wrażenie, że to co ma na szyi to jaki rodzaj kołnierza ortopedycznego - może ma jakiś kłopot ze zdrowiem? Ale poza tym, jest ładna i sympatyczna.
  • ~mm
    (2012-12-02 19:40)
    Oblednie bogaci ludzie bardzo czesto wygladaja normalnie. Przesadne dbanie o wyglad i epatowanie pieniedzmi to cecha NUWORYSZY oraz klas ledwie aspirujacych do prawdziwych pieniedzy, bo ci musza sie "pokazac".
  • ~akuku
    (2012-12-02 19:01)
    cholerne pismaki może się źle czuła!!!1
  • ~nocny gość
    (2012-12-02 01:11)
    Prawdziwe piękno to nie to co na zewnątrz człowieka ,drodzy pismacy.
  • ~Kasia
    (2012-12-03 09:45)
    tylko cham mógł to napisać- żenujący tekst.
  • ~mm
    (2012-12-02 08:54)
    ~mm2012-12-01 13:46
    O widzę że dyżurny "zapełniacz" forum, dobry psycholog czuwa i często korzysta z mojego nicka . Tym razem zgadzam się z jego poglądem!
    Prawdziwy mm
  • ~Alexis
    (2012-12-04 14:59)
    Nawet bez makijażu wygląda ładnie, wcale nie wydaje się dużo starsza - odczepcie się od niej! Kiedyś pisaliście, że Bożena Dykiel wygląda dużo młodziej niż ma lat; pracuje tam ktoś mający kłopoty ze wzrokiem
  • ~Zdegustowany