• ~HA
    (2012-11-30 19:39)
    Nigdy tak długie, nieuczesane kłaczyska nie upiększa żadnej kobiety!
  • ~credit
    (2012-11-29 16:24)
    I co z tego???

    JAK TAM POlski KRYZYS???

    TYM SIE POmioty zajmijcie!
  • ~cyryldrab
    (2013-01-03 19:08)
    wyglada jak gola dupa zza krzaka,bo jest nijaka.
  • ~Jan Bohynski
    (2012-12-16 22:32)
    ada - Ty mi sie podobasz ! Co palisz ? Podziel sie ta wiedza z innymi. JB
  • ~iwa
    (2012-12-04 14:39)
    o rany,ada,ale o co ci właściwie chodzi?
  • ~Albert6
    (2012-12-02 17:08)
    A brzuszka jak nie bylo tak nie ma...
  • ~Kiks
    (2012-11-30 08:21)
    Mnie interesuje to, co się dzieje w Polsce - odwracanie uwagi od naszych spraw pisaniem o pierdołach już nie przejdzie- przynajmniej jak chodzi o mnie
  • ~precz z nwo
    (2012-11-29 21:27)
    Tu nie chodzi o komentarze typu "ma sliczna buzke" i "sp...bym sie na ta buzke" ale KIM oni na prawde sa?!! Krwiopijcy na ciele zwyklej i oklamanej biednej ludnosci. Precz z NWO!
    Zobacz wywiad z David Icke...na YouTube!
  • ~Kati
    (2012-11-29 20:40)
    Jest moim typem. Sliczna buzia i fajna figurka. Kapitalny gatunek wlosow.
  • ~precz z nwo
    (2012-11-29 14:15)
    Ale kanal...jak oni wszyscy! Przecz z NWO
  • ~ja
    (2012-11-28 20:16)
    ŚLICZNIE. Piękna dziewczyna.
  • ~ada
    (2012-11-29 12:28)
    juz wiecie kogo wykorzystujecie i krzywdzicie Ksieżną Kate i nie wnuki tylko wnuczki ma Królowa Elżbieta Druga i jeszcze jedno to nie sa filmy to rzeczywistość ma Anna Mucha bo to jest ona ma babcie królowe dziadków ksieci i ojca prezydenta USA i mame prezydebnta Brazyli i co zrobicie zebyscie nie ryczeli w wiezieniach w Londynie i Paryżu i już nic nie bedziecie robic za plecami ojca i matki wiecie tacy ludzie maja ochrone i ochrona Ksieznej Kate czyli Anny Muchy ma urzadzenia demaskujące ludzi i zeby nie bylo i nie na filmie i w serialach tylko w rzeczywistości zebyscie nie ryczeli w wiezieniach w Londynie i Paryżu
  • ~TZ
    (2012-11-29 11:27)
    To ważne bo gminy dostaną dodatkowe pieniądze.
  • ~kot
    (2012-11-29 16:29)
    Księżna Catherine jest tak piękną kobietą z piękną buzią, że w każdej fryzurze będzie Jej do twarzy.
  • ~Krzychu
    (2012-11-29 09:17)
    Kogo to obchodzi ze jakas tam angielska pasozytka zmienila fryzure. Takieinformacje sa dla Badziewiakow, ktorzy podniecaja sie niebianskim zyciem klaqsy bogatych by zagluszyc swoja beznadzieje.Odnosnie jej urody to normalna Angola z cantry uroda
  • ~jerzorek
    (2012-11-29 09:30)
    Z innej beczki - kiedy Elżbieta (God save the Queen!) zostanie prababcią?
  • ~kaja
    (2012-11-29 00:39)
    Ja mysle wyglada troszke powazniej jest bardzo ladna dziewczyna.
  • ~MeNo
    (2012-11-29 00:23)
    A czy ONA ma cos innego do czynienia, wiec biegaja wokol niej i klaszcza jej
    mozna miec wyksztalcenie , ale czy sie ma charakter? Jaka jes rola? Kazda
    dziewczyna i kobieta , gdyby takie warunki miala to by takze sie zawsze
    smiala i raz na dzien u fryzjera byla... Prasa i media robia teatr z takiego NIC...
  • ~zwykły człowiek
    (2012-11-28 20:35)
    Mnie się niestety nigdy nie podobała i dalej nie podoba. Ma dość prostacką twarz, co się nasila z wiekiem i będzie miało znaczenie w urodzie potomków Korony.
  • ~GOŚĆ
    (2013-02-12 22:50)
    Nie wiem, ale raczej trudno zauważyć zmiany w uczesaniu księżnej, może ta przeciętna uroda nie pozwala???

Może zainteresować Cię też: