• ~DDD
    (2012-11-26 17:27)
    wyglada bardzo dobrze
  • ~Darius
    (2012-11-20 20:46)
    Ludzie, o gustach sie nie dyskutuje bo to bezprzedmiotowe. Jeden woli sliwki a drugi czekolade. Pan Bruni - Sarkozy mi sie nie podoba ale to nie znaczy, ze nie ma urody. Moi znajomi sa nia zachwyceni.
    Posluchajcie tez prof. Miodka i zacznijcie mowic znowu normalna polszczyzna a nie jezykiem rynsztokowym. Jesli wasza intencja jest obrazanie innych, lepiej zapiszcie sie do PO.
    Pozdrawiam
  • ~Dzięgiel
    (2012-11-21 03:40)
    Ważne że Olejnik i Mazurówna się nie sypią.
  • ~Tosia
    (2012-11-20 21:21)
    Bez przesady, postarzala sie tylko, jako ze ma 40 lat, ai tak wyglada swietnie!
    Wcale sie uroda nie sypie, ma dobre rysy i bedize dobrze wygladac nawet ze zmarszczkami. Oj ci dzienikarze rynsztokowi, ciekawe co im ise sypie? Rozsadek? Bo czym Carl Bruni zniszczyla urode? To po prostu dzialanie czasu, twarz anturalne, zyczyc innym painom by tak wygladaly w jej wieku.
  • ~Ela
    (2012-11-20 21:20)
    nik, ten prezydent nie miał za grosz wstydu zrobić tę babę pierwsza damą Francji z taką lista kochanków, to milcz, bo ja bym się obraziła jakby Pan Komorowski miał taka żonę!
    Takiego mamy prezydenta na jakiego nas stać i tak jest to u innych, a taki prezydent, może mieć tylko taka żonę!
  • ~Ela
    (2012-11-20 21:12)
    To się nazywa brak motywacji, bo jak wiadomo faceci u władzy mają mocne atu u Pań!
    A tak, jak w tym filmie ,,Kariera Nikosia Dyzmy,, ,,on przestał być prezydentem, to mnie przysięga nie obowiązuje, bo on miał być prezydentem,,!
  • ~Ela
    (2012-11-20 21:16)
    Darius, jak wiadomo nie od dziś, inteligencji nie widać, bo często jej nie ma a trudno ja określić w IQ, jednak!
    Pewnie pamiętasz, że to sam ojciec Rydzyk, nam pierwsza damę-Marię Kaczyńską od czarownic nawyzywał a popierał PIS!!!
  • ~EWA KOBY
    (2012-11-20 20:49)
    KARIEROWICZKA Z EX KARIEROWICZEM NIE WYTRZYMA STRESU TEGO MINI ALE W GLOBALU BYLMAXI NAPOLEONCIO A SOS HOLLONDES TO CHYBA BEZ JAJ CZYZBY HOLLO...D.LA EUROPEJCZYKOW
  • ~nik
    (2012-11-20 20:36)
    zasrany redaktorku teraz stales sie odwazny i piszesz paszkwile na ta kobiete bo Sarkozy nie jest prezydentem ,czy ty hieno nasz choc za grosz wstydu.
  • ~karakan
    (2012-11-21 08:56)
    Rany jaka ona brzydka , co na to Sarkozi? ..ha,ha,ha.