• ~danuta
    (2012-10-20 04:29)
    piekne dziewczyny gratulacie
  • ~nemo
    (2013-01-10 21:02)
    Ma czarujący, promienny uśmiech
  • ~m
    (2013-03-23 10:52)
    Owszem , ale moja córka jest o niebo piękniejsza.
  • ~jagodzianka
    (2012-10-22 13:06)
    W jakim celu gazeta prowokuje czytelników? Uroda rzecz względna, poczucie dobrego gustu też. Ferowaniem oceny "śliczna" więcej robicie krzywdy niż pożytku Pani, której to dotyczy. Wywołujecie lawinę komentarzy, z których nie wszystkie należą do tych, które osoba komentowana chciałaby usłyszeć. Czytelników zaś traktujecie jak "internetową gawiedź", co też chwały redakcji nie przynosi.
  • ~malina
    (2012-10-30 07:44)
    to ileż lat miała ta Dorotka jak urodziła dziecko ? 12 ???
  • ~fhrtt
    (2012-11-02 17:43)
    ''w tym roku kończy 32 lata"
  • ~wesia
    (2012-11-14 11:48)
    Swój swojego chwali.Oni to na pewno mają w genach.Niech będzie brzydka to powiedzą że jest piękna.
  • ~Spostrzegawcza
    (2013-01-05 16:41)
    Przecietne-!Mloda ma brzydki nos,uszy i wielgasne czolo
  • ~Genitaliusz
    (2013-01-18 08:15)
    śliczna, ,kwadratowa głowa i wysokie czoło, śliczna.
  • ~jowi
    (2013-03-23 09:17)
    Dla tych co myślą że ona nie ma roboty:
    Dorota Szelągowska (ur. 26 września 1980 w Trypolisie[1]) – dziennikarka, pisarka, scenarzystka, projektantka wnętrz.
    Pracę w telewizji rozpoczęła w 1998 roku, prowadząc program młodzieżowy Rower Błażeja w TVP1, którego później była wydawcą[2]. Potem prowadziła m.in. Kawę czy herbatę? w TVP1, Pytanie na śniadanie[2] w TVP2, Dietosferę[2] w Kuchni TV. Obecnie jest gospodarzem programu Dach nad gwiazdami oraz hotelove w telewizji Domo+[3][4]. Jako scenarzystka współpracowała z TVN przy produkcji Mojej krwi i Tańca z gwiazdami[2] oraz była wydawcą Dzień Dobry TVN. Pracowała jako scenarzysta i reżyser przy produkcji kilku teledysków m.in. Doroty Miśkiewicz, Tomka Makowieckiego. Była szefem produkcji pierwszej edycji festiwalu TOPtrendy[5]. Pisze m.in. do „MALEMEN”, „Pani”, „Olivii” i „Polska The Times”[1]. Jest projektantką wnętrz, na stałe współpracuje z Grupą SHAKE.
    Wspólnie z matką Katarzyną Grocholą napisała książkę pt. Makatka, która otrzymała nagrodę Róża Gali 2011 w kategorii literatura[6].
    Ma syna Antka (urodzony 2001 rok), jest narzeczoną kompozytora Adama Sztaby.