• ~ON1224
    (2012-10-15 14:49)
    A kogo to obchodzi !!!
  • ~w-pis-du
    (2012-10-15 15:41)
    piękna dziewczyna - a Martusia Dupieniecka vel Kaczyńska niech się lepiej głęboko zakopie i swojego olbrzymiego kinola nie pokazuje.
  • ~Ped
    (2012-11-29 09:43)
    Facet ma trampki, nooo to pełny celebryta jest.
  • ~jola
    (2012-10-19 20:56)
    ale wy ludzie podli jestescie kazdego umiecie tylko blotem obrzucac dlaczego w was tyle jadu
  • ~niezyjący braciszek młodego Wałęsy
    (2012-10-19 17:29)
    A czy na grobie swojego porzuconego braciszka był? Którego tatulek porzucił i nigdy alimentów na niego nie płacił ? A jak dziecko tragicznie zmarło, to sąsiedzi składali się na trumienkę, bo matka w takiej biedzie z dzieckiem żyła ?
    A dlaczego mamuśka Danuśka nie posyłała dziecku pieniędzy - przecież Lesiu przynosił jej do domu - i te wygrane w toto-lotka tez ?1
    To jaka to rodzinka z Matka Boską w klapie ?
  • ~Znawca
    (2012-10-16 14:52)
    przecież on niedługo zdechnie!!! Jest tak napakowany metalem, że nie ma szans na przeżycie 40-stki.
  • ~Barbara
    (2012-10-16 09:59)
    Pierwsza Dama szczęśliwa ,film jej się podobał kasę łyknie a czy raz ktoś pomyślał o buiednych inwalidach,emerytach i rencistach A oni żyją jak królowie.Film nas zwykłych ludzi nie interesuje chcemy chleba i do chleba
  • ~Marek
    (2012-10-16 09:56)
    Wcale się nie dziwię,że jest zadowolony dzięki nazwisku miał super opiekę w szpitalu na Szaserów ( bo zwykłego Kowalskiego ,to wyszedł by ze szpitala ale o kulach lub na wózku) poza tym ma stanowisko,kasę i pieniądze to dziewczyny lgną A czy to złoto co się świeci Czy inteligentna i mądra,dobra to są ważne cechy przy tym ładna jest okey Gratuluje sukcesu dzięki tatusiowi A my klepiemy biede pracy nie mamy i co tu powiedzieć !
  • ~z gdańska
    (2012-10-16 08:58)
    Co nas obchodzi mały BOLUŚ?
  • ~mrpeter
    (2012-10-16 11:40)
    szybko go poskładali po wypadku.