• ~asd
    (2012-10-06 21:14)
    Obrzydliwa!!!
  • ~gras25
    (2012-10-08 15:19)
    Widzę,że niektórzy doskonale zanją Panią Kasię, tym bardziej nieładnie tak publicznie obmawiać znajomych.
  • ~Kamel
    (2012-10-06 21:55)
    Obrzydliwy tłusty pasztet - OCHYDA
  • ~poiga
    (2012-10-06 22:15)
    To nie są obfite kształty to są karykaturalne kształty.
  • ~bronka
    (2012-10-06 23:58)
    Co to ma za znaczenie ile ona ma w biuście, czy gdziekolwiek... Nie ma kompleksów, jest sobą i nic sobie nie robi z waszych "TRYNDÓW". Wszyscy jesteście z jednej matrycy? A to chyba kiepsko z IQ.
  • ~gogus
    (2012-10-07 00:32)
    w naturze wyglada lepiej, naprawde.
    ale dlaczego do czorta nazywana jest tak czule Kasia? juz zapomniano o jej machlojkach do spolki zreszta z Kammelem? salon cierpi na amnezje i "Dziennik" tez..
  • ~Szmul Praski
    (2012-10-08 10:09)
    Raczej-GLODOWKA!!!
  • ~Ala
    (2012-10-08 10:24)
    Nie zgadzam się na pokazywanie Niezgody...
  • ~urzędas
    (2012-10-08 11:13)
    jestem z małej mieściny pracuje w urzędzie bylejakim,ale nigdy nie pokazałabym sie z taką gębą,brwi czarne od henny,gęba opuchnięta ,czerwona,cera przetłuszczona,włosy strąki jak u biduli,góra sukienki wykończona koralikami,zwisający brzuch i gorzej niż drwalka.z tym wyglądem nawet w barze by jej nie przyjęli do klejenia pierogów,no może do sprzątania!!!Dziwię sie kamelowi że tego hipopotama tłustego ,zapyziałego ,nie apetycznego ,z brodawkami pod pachami i kroku obracał !!! Widać ,że porzygał sie nia i jej kasą.Ty Katerina bo nie kasia!! przyjedz do mnie,zamkne cie w piwnicy,żarcie dostaniesz raz dziennie,a kąpać się musisz dwa razy dziennie bo koty wyzdychają ze smrodu! to schudniesz 30 kilo w miesiąc!!!
  • ~mamoniowa303
    (2012-10-08 11:20)
    Ta kobieta to odrażający flejtuch, nie pojmuję jak ktoś tak niedomyty mogł być prezesem banku, a później firmy odzieżowej. Już nawet nie będę wspominać o otyłości, bo to nie tylko względy estetyczne,ale zdrowotne. Myślę, że akurat tego babona stac na prywatne wizyty i endokrynologa czy dietetyka.