• ~Hanka
    (2012-08-08 19:29)
    tylko dziecka nie ma
  • ~gorol
    (2012-08-14 23:20)
    Jest bardzo ladna kobieta.
  • ~a
    (2012-08-08 22:01)
    fajna babka
  • ~jacek
    (2012-08-08 18:16)
    to anorektyczka
  • ~abc
    (2012-08-08 21:05)
    "Pokazała uda"? Gdzie, bo ja niestety nie widzę.
  • ~luiza
    (2012-08-08 22:25)
    Nasza pierwsza dama ma fajniejszą figurkę.
  • ~bz
    (2012-08-08 23:35)
    ile takich dziewczyn chodzi po naszych ulicach nikt sie tym nie podnieca, od...cie sie od dziewczyny, dajcie Jej spokoj!!!
  • ~Polon
    (2012-08-08 23:30)
    Fajna z niej laseczka.

    Brawo dla Williama, ze sie na nia zdecydowal a nie na jakas ksiezniczke.
  • ~~ David - brat Cadyka
    (2012-08-09 08:06)
    MICHALINA MANIOSZ LEPIEJ SIĘ PREZENTUJE - uczestniczka Top model z trzecim miejscem po zmianie płci z brzydkiej na lepszą. Bo do słynnego modela na paryskich wybiegach i światowych bilbordach czyli Andreja Pejica nie ma co porównywać jakieś pokraki z angielskiej arystokracji śmiesznej , sztywnej pozostałej po śmiesznych ceremoniach kościelnych średniowiecznych związanych z tradycją kościelną vivente rege . W sportowym stroju mogłaby ROBIĆ ZAKŁAD !!! z przywódcą Rosji Putinem KTO GO POCAŁUJE W RĘKĘ !!! bo w Anglji jeszcze PODWŁADNY !!! królowej Elżbiety czyli Arcybiskup Cantenbery NAWET NIE CAŁUJE W RĘKĘ !!! tak jak podwładni Putina .
  • ~Krak
    (2012-08-09 08:33)
    MICHALINA MANIOSZ to facet. Brak wacka tego nie zmieni.
  • ~Kati
    (2012-08-09 13:27)
    Najmniej mnie obchodzi,czy ona arystokracja czy inna cholera, oceniam warunki zewnetrzne, sliczna i zgrabna dziewczyna.
  • ~Wiktor
    (2012-08-10 07:12)
    nadwaga jest obrzydliwa. uwielbiam oglądać ludzi o tak szczupłych, sportowych sylwetkach.
  • ~Anna
    (2012-08-10 07:15)
    Nasza Pierwsza Dama jest otyła!
  • ~Mimi
    (2012-08-15 15:18)
    Raeczywiście nie ma już o czym pisać - takich dziewczyn jest pełno na naszych ulicach i po co się tak wzruszać!
  • ~J-23
    (2012-10-12 23:18)
    Diana też była fajna i jak skończyła
  • ~aahjuk
    (2012-10-15 11:55)
    a gdzie Kasia Niezgoda ? pytam sie !! i Grycanki ??? pytam sie po raz drugi !! te to dopiero maja fajnie umiesnione uda a nie takie patyki jak ksiezna . Narod polski chce wiecej ud Niezgody i Grycanek w mediach !!!

Może zainteresować Cię też: