• ~optymista
    (2012-07-30 12:44)
    Pierwszy.. oby nie ostatni dla Polaków :)
  • ~nie...
    (2012-07-30 12:43)
    Widzowie oburzeni relacją z igrzysk w TVP
    podsumowanie wszystkich błędów TVP od rozpoczęcia Olimpiady. Jest ich naprawdę sporo. Telewizja Polska uznała najwyraźniej, że kibiców nie będą interesowały zmagania Polaków na igrzyskach w Londynie, bo zamiast eliminacji strzelectwa z udziałem późniejszej srebrnej medalistki Sylwii Bogackiej transmitowano... mecz siatkarek plażowych Chiny-Rosja. Sporo kontrowersji wzbudziła też transmisja meczu tenisistki stołowej Natalii Partyki na antenie TVP2. W decydującym momencie transmisja została przerwana, aby zgodnie z ramówką... pokazać odcinek „07 zgłoś się”
  • ~antymedia
    (2012-07-30 12:43)
    To co teraz nastepna gwiazda bo zdobyla medal masakra co w tej polsce sie dzieje!
  • ~autor
    (2012-07-30 12:57)
    jest przesympatyczna, ale jak się znalazła w wojsku???
  • ~widzsnak
    (2012-07-30 13:01)
    jeszcze do tego prowadząca morofigurska- ta codziennie gwałcona przez męża żenada.
    niema normlanych ludzi w tej telewizji
  • ~ariel
    (2012-07-30 13:16)
    własnie zastanawiałem sie co za miernota wystepuje w TV a to jest ta Moro -Figurska. To jest porazka tej baby niech idzie do programu o modzie a nie o sporcie.
    Tragedia ta baba.
  • ~Jarząbek
    (2012-07-30 13:21)
    Będą jaja jak Sylwia Bogacka (swoją drogą za co wam płacą - błąd w tytule) będzie też zdobywczynią ostatniego medalu dla Polski;)
  • ~O CO TUTAJ CHODZI
    (2012-07-30 13:22)
    TEZ MI WYCZYN. STRZELANIE Z KARABINKA PNEUMATYCZNEGO Z ODLEGLOSCI 10 METROW I ZAJECIE 2 MIEJSCA. JAK NA WESOLYM, MIASTECZKU. A PO ZEBY POKAZAC POTEGE POLSKI POD JEGO RZADAMI, ROBI SOBIE Z TEJ DZIEWCZYNY JAJA. PEWNIE JA POTEM ZATRUDNI BUMAR LABEDY DO REKLAMY CZOLGOW SPRZEDAWANYCH DO KRAJOW TRZECIEGO SWIATA W CELACH...POKOJOWYCH.
  • ~k
    (2012-07-30 13:36)
    proponuje TANIEC Z GWIAZDAMI lub prace POGODYNKI w ITVN
  • ~Realista