• ~defe
    (2012-07-07 01:40)
    Jeszcze jak by były naturalne a nie w photoshopie... Szczególnie te 3 pierwsze
  • ~Ela
    (2012-07-09 16:42)
    Z takiego biustu to nawet ten biustonosz nie spadnie, bo powietrze go tylko obciąża, może w tej chwili woda!
    Mogę sobie wyobrazić to zdziwienie, to przytulenie do niej, jak do materaca wodnego! Dotkniesz palcem, to chlupnie i chłopczyk się pobawi i to dosłownie, tak jak to często robi pod biurkiem, bo ma czym!
  • ~Adam
    (2012-07-12 19:35)
    @pis toys-ale ona piękna ,hi,hi,hi matołku-toz to żenada!
  • ~seba
    (2014-03-19 15:41)
    to robot nie kbieta sam plastik niewiem czym tu sie zachwycac
  • ~siesiek
    (2014-04-04 13:29)
    tylko pozazdrościć odwagi ,ona wie czego chce wiecznie młoda nie będzie a co od życia można chcieć mając takie atuty.
  • ~weryśmieszne
    (2013-02-07 04:25)
    Talent to ona ma tylko do rozbierania. Piszecie, że ma świetną figurę, ale jaką? Sztuczne cycki i brak tyła? No naprawdę pozazdrościć. I naprawdę zazdrościć możemy jej tego, że wystąpiła w playboy, ckm i nie wiadomo gdzie jeszcze? Super, Natalko każdy ci tego zazdrości.:)
  • ~codziennie SIWIEC SIWIEC SIWIEC
    (2012-09-24 15:30)
    SIWIEC SIWIEC SIWIEC SIWIEC SIWIEC SIWIEC SIWIEC SIWIEC


    az do znudzenia
  • ~qba
    (2012-08-27 14:00)
    Ciekawe ale myślę ze macie chyba kompleksy bo ona ma a wy macie maleńka piłeczki pingpongowe i to was boli!
  • ~SSSS
    (2012-07-15 19:20)
    prymitywne jes tylkot to ze zeby okrzyknąć takie coś MISS EURO2012,OBRAZA NARODU żadnych wyborów nie było,może by wygrała Ukrainka Czeszka itd z kad to sie wogóle wzieło
  • ~sssss