• ~mocarz
    (2012-01-09 17:44)
    ale szkarady duzo tapety na ryjach
  • ~An
    (2012-01-09 17:55)
    Fakt, co jedna to brzydsza. W tym wieku są ciągle pannami? Nic dziwnego, że nikt ich nie chciał.
  • ~spostrzegawczy
    (2012-01-09 18:01)
    Żeby moja żona mogła zostać nowoczesnym kosmetologiem, to musiała skończyć odpowiednią uczelnię (3,5 roku) niestety prywatną, czyli płatną. A te "panny" to już po studiach i zapewne rozróżniają kolagen od żelu na paznokciach?
    Proponuję konkurs na Miss Salowych, lub Stomatolożek. Też biały fartuszek. Kompletna porażkaw tym naszym Kraju.
  • ~aga
    (2012-01-09 22:38)
    można miec własne zdanie panie mocarz, ale bez obraxliwego słownictwa
  • ~m
    (2012-01-10 00:34)
    PAN SPOSTRZEGAWCZY TO INTELEIGENCJA NIE GRZESZY-JESTESCIE ZAZDROSNI CZY ZWYCZJANIE GLUPI WYPISUJAC TAKIE KOMENTARZE?
  • ~luki
    (2012-01-10 13:36)
    uczyć się nie chciało więc poszły do zawodówek, dyplomy kursów kupione na alelgro i tak sobie pracują tępe dziewuszki
  • ~marian
    (2012-01-10 14:15)
    a tu się nie zgodzę bo I Wice Miss jest po studiach i ma 27 lat czytać nie potraficie wystarczy pogrzebać w necie, i kto tu jest po zawodówce ja się pytam??? i moim skromnym zdaniem to właśnie ona powinna zając 1 miejsce no ale cóż...
  • ~Opolanin
    (2012-01-10 14:21)
    zgadzam się z "marianem" ap ropo kształcenia, Miss jest technikiem kosmetycznym oraz obecnie studentką, no ale cóż po co czytać lepiej krytykować, inteligencją błyszczycie z takimi komentarzami nie ma co :-)
  • ~gosc
    (2012-01-10 18:16)
    A 2 vice miss ma 29 lat i jest po dwóch kierunkach studiów, z tego co piszą, jest też wykładowcą i pracuje w SPA. Ona górą!
  • ~Człowiek
    (2012-01-11 00:54)
    Co za bzdury piszecie ! Miss kosmetyczek, czyli Angelika Plank jest po studiach kosmetologicznych (technik kosmetyczny - to był błąd w druku), a obecnie dalej się kształci co tylko jest dla niej na plus. Poza tym gdybyście choć trochę się zainteresowali to byście wiedzieli że mimo młodego wieku ma olbrzymie doświadczenie zawodowe i to właśnie jej inteligencja i doświadczenie w zawodzie kosmetologa było głównym powodem do tego że otrzymała tytuł miss kosmetyczek, bo uroda to nie było wszystko co oceniano, mimo tego urodę ma boską ;) Ciężko pracowała i uczciwie zawsze dążyła do spełnienia swoich marzeń więc taki tytuł komu jak komu ale jej się w pełni należy. Więc nie ubliżajcie a cieszcie z tego, że ktoś uczciwy i z pasją podchodzący do swojego zawodu wygrywa konkurs.