Dziennik Gazeta Prawana logo

Crawford ziemniakiem, a Doda seksem

19 kwietnia 2008, 08:56
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
crawford doda
crawford doda/Inne
Sławne kobiety show-biznesu muszą dbać o nieskazitelny wygląd. Piękna buzia i świetne ciało są w stanie zapewnić im rolę w filmie, udział w markowym pokazie mody, albo wydanie kolejnej płyty. Co więc robią kobiety, których kariera uzależniona jest od wyglądu? Mają swoje niezawodne sposoby na oczarowanie nas...

Obiektyw aparatu wścibskiego reportera (czytaj: paparazzi) jest bardzo czuły. I bezwzględny. Uchwyci każdą nową zmarszczkę, krostkę czy fałdkę tłuszczyku na brzuchu. Dlatego gwiazdy albo regularnie poddają się operacjom plastycznym, albo sięgają po sprawdzone receptury przekazane przez prababcie lub polecane przez przyjaciółki. Oryginalne domowe sposoby mają - zdaniem niektórych celebritek - cudowniejszą i trwalszą moc niż chirurgiczny skalpel.

I tak na przykład ziemniak znalazł zastosowanie w leczeniu trądziku. Piosenkarka i młoda mama, (27 lat) pozbywa się przykrych krostek pocierając twarz plasterkiem warzywa. Z kolei (42 lata) w podobny sposób pozbywa się worków pod oczami i zmarszczek.

Nawet preferuje naturalne sposoby dbania o urodę. 73 - letnia aktorka regularnie nakłada na twarz maskę z utartych pomidorów, miodu i oliwy z oliwek. Trzyma ją godzinę i czeka na efekty działania cudownej mikstury. I warto, bo aktorka od lat zachwyca nieprzeciętną urodą.

Minimum raz w tygodniu aktorka uciera świeże truskawki i myje nimi zęby. Dzięki temu zyskuje piękny uśmiech, a jej zęby są białe i zdrowe.

Nie używa agresywnych peelingów, za to codziennie myje twarz mlekiem w proszku. Rezultat? Skóra aktorki jest mięciutka, a cera nieskazitelna.

Aby zlikwidować zmarszczki mimiczne, aktorka posuwa się do drastycznych metod, np. smaruje skórę wokół oczu maścią przeciwko hemoroidom. Czego się nie robi, by być piękną...

Raz w tygodniu modelka okłada pupę oraz uda kawą mieloną, owija je folią i czeka na efekt. A co nim jest? Brak cellulitu.

Codziennie aktorka przeciera twarz plasterkiem świeżego jabłka. Zawarte w nim kwasy mają działanie lekkiego peelingu i biorą udział w odnowie komórek.

Codziennie wieczorem aktorka wciera w twarz olejek owocu dzikiej róży. Metodę tę Sarah nazywa źródłem młodości likwidującym zmarszczki mimiczne wokół oczu.

Aby włosy wydawały się bujne i gęste, a nie ma czasu na ich umycie - aktorka chętnie korzysta z rady swojego fryzjera. Posypuje pudrem nasadę włosów i dokładnie wyczesuje szczotką.

W celu odstresowania skóry i zahamowaniu nadmiernej ucieczce wilgotności, aktorka masuje twarz jadeitowym wałeczkiem.

W jednym z wywiadów piosenkarak przyznała się, że stara się nie jeść po 18.00, unika słodyczy i uprawia dużo seksu.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj