Fajny ze mnie chłopaczek

Nasza rodzima Pszczółka Maja umiera ze wstydu, kiedy ogląda zdjęcia z imprez promująch "Film o Pszczołach" z Renee Zellweger. Kto ją tak urządził? Krótka, zafarbowana na blond fryzura aktorki rozwiała wszystkie domysły dotyczące wieku i tuszy słynnej Brigitte Jones. Chłopięce uczesanie uwydatniło zmarszczki mimiczne i kurze łapki. Gdzie się podzieła długowłosa blond piękność z "Jerry'ego Mcguire'a"?

Porażona piorunem

Aktorka Jodie Foster miała dobre chęci, ale niestety w drodze na przyjęcie do Beverly Hills, podczas którego odebrała nominację do "Złotego Globu" strzelił w nią piorun. Miejmy nadzieję, że 13 stycznia, kiedy nagrody będą wręczane, aktorka nie zapomni do czego służy szczotka.

Balonówa we włosach

Nie wiadomo co bardziej złości Britney Spears - to, że sąd odebrał jej prawo do opieki nad dziećmi i musi regularnie poddawać się testom na obecność narkotyków we krwi, czy to, że fani uznali, że jest gruba i brzydka. Zapewne to drugie skoro wokalistka postanowiła zrobić ze swoim ciałem porządek korzystając z pomocy chirurgów plastycznych. Niestety poprawę wizerunku powinna zacząć nie od wstrzykiwania botoksu, a od wizyty u fryzjera. Jej włosy wyglądają, jakby na czubku głowy Britney przykleiła gumę do żucia i trzeba ją było awaryjnie wycinać. Lepiej już wyglądała z łysą głową.

Ekologiczne uczesanie

Publiczność na koncertach już kilkakrotnie wygwizdała Amy Winehouse. Być może wcale nie dlatego, że była pijana, ale ze względu na jej nietypową fryzurę. Wielki tapir przyozdobiony kwiatkiem nie wygląda dobrze. Przeciwnego zdania mogą być tylko ptaki szukające miejsca na założenie gniazda.

Wyrwana ze snu

Urodzenie dziecka nie zwalnia od stosowania odżywki do włosów i używania grzebienia. Niestety świeżo upieczona mama Helena Bonham Carter zupełnie o tym zapomniała. Brytyjska aktorka z fryzurą - "obudzili mnie w środku nocy i nie zdążyłam zdjąć papilotów" pojawiła się na uroczystości ogłoszenia nominacji do "Złotych Globów". Na tym przyjęciu jej uczesanie przebiło nawet "artystyczny nieład" Jodie Foster.

Skradziony całus w windzie

Kate Hudson jak zwykle pogodna i nienagannie ubrana. Jednak przed obiadem z okazji otwarcia butiku Dolce & Gabbana w Nowym Jorku za długo stała przed szafą rozważając co na siebie włożyć. Na fryzurę zabrakło już czasu. Pospieszny koczek i wystające z niego kosmyki wyglądają, jakby Kate namiętnie całowała się w windzie. Gdy dojechała na ostatnie piętro, nie zdążyła się uczesać.