Najsłynniejsza piratka z Karaibów Keira Knightley obcięła grzywkę. Podczas prezentacji filmu "Atonement" w Nowym Jorku kusiła czerwonymi ustami, a kilka dni później na premierze tego samego filmu w Los Angeles szokowała nową fryzurą. Pewnie zaskoczenie byłoby większe, gdyby nie to, że na takie uczesanie tydzień wcześniej zdecydowała się inna sławna aktorka Katie Holmes.

Kylie Minogue stara się zmienić image przy okazji promocji kolejnych płyt. Tym razem zmiana uczesania wiązała się z ukazaniem się albumu "X".

Ale nie tylko artystki dbają o urodę. Za jednego z piękniejszych polityków w spódnicy uznawana jest Julia Tymoszenko. Jej sztandarowym uczesaniem jest warkocz zapleciony na głowie. Ale czasami nawet ona pozwala sobie na zmianę uczesania i zostawia rozpuszczone włosy.

Gdy mowa o zmianach wizerunku, nie można zapomnieć o Nicole Kidman. Była już rudzielcem z kręconymi włosami, blondynką z bujną fryzurą, a teraz na przyjęciach pojawia się w blond "wyprasowanej" fryzurze. Nicole równie często jak na zmianę uczesania decyduje się na plastyczną korekcję różnych części ciała.