Anna Kalata: Oto moja dieta cud!

2010-09-15 17:00 | Aktualizacja: 17:11



Była polityk zdradza dietę, jaką zastosowała po pierwszym, najgorszym etapie odchudzania. Jak zapewnia, to bezpieczna dieta, która zapewnia wszystkie ważne dla zdrowia składniki. Dzięki niej Anna Kalata traciła miesięcznie tylko 2-3 kilogramy - choć na pewno w przypadku każdego z nas utrata wagi może być inna, bo to zależy od organizmu. Ważne też, by nad naszym odchudzaniem czuwał lekarz dietetyk, szczególnie gdy chcemy zrzucić sporo tłuszczyku.

W sumie Kalata pozbyła się imponującej liczby aż 38 kilogramów, trwało to ponad trzy lata. Przy tym zaznacza, że nie uprawiała żadnego sportu. „Wolę spacery i taniec” - przyznaje.

Teraz wygląda tak, że gdy stoi obok swojej 27-letniej córki, ludzie myślą, że są siostrami. A co jest najlepsze w diecie Anny Kalaty? Żadnego efektu jo-jo! A nawet lepiej: „Teraz, gdy już osiągnęłam figurę, jaką chciałam i mam więcej ruchu, mogę sobie pozwolić na bardziej kaloryczne dania, mogę więcej zjeść” – mówi uśmiechnięta była minister.

A oto dieta byłej minister:

Szokujący raport NIK o szpitalach. Zobacz, dlaczego czekasz do lekarza






Źródło: Fakt
« poprzednia1234następna »
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 11
  • ~Iga2012-09-13 12:39

    Stosuję tą dietę, jest po prostu rewelacyjna. Schudłam od lipca 8 kg. Jestem pełna energii i nie moge uwierzyć, że właśnie znalazłam sposób na zdrowy sposób na odżywianie. Polecam wszystkim, którzy nie tylko chcą schudnąć, ale także nauczyć się prawidłowych nawyków żywieniowych.

  • ~alka2012-05-12 18:56

    Ja stosuję dietę oczyszczającą dr Dąbrowskiej, bardziej dla zdrowia niż chudnięcia. Po 2 tygodniach 3 kilo czyli bez rewelacji, ale ponoć jak ktoś ma większą nadwagę, to szybciej chudnie. Za to wszelkie bóle wątroby, problemy z drażliwym jelitem przeszły. Polecam wyguglać i poczytać, zarówno chorym, jak i otyłym (czyli też chorym).

  • ~antymoher2010-10-05 16:04

    dosyc rydzoli, popieluszkow, kaczorow, wojtylow w telewizji
    to jes tpawdziwa gwiazda a nie te stare moherowe pyski!!
    moherstwo raus z polski!

  • ~Polka2010-10-01 14:43

    W Indiach schudniesz szybko gdy zobaczysz brod i smrod. Te okrone knajpy odbieraja apetyt Europejczykowi. Stad te szybkie straty wagi Oto prawda.

  • ~Piot2010-09-23 12:49

    Eeee tam pewnie stosowała jakiegoś Ducana czy inne swiństwo 1200 kalorii lub coś podobnego.
    http://www.niam.pl/artykuly/artykul/88-dieta_dukana_odchudzanie_z_proteinami
    A najważniejsze to po prostu się ruszać i nie zapuszczać sadła! Ot co!

  • ~Maryska2010-09-23 11:56

    Zakochac sie nieszczesliwie-chudnie sie spoko i fajnie.

  • ~anulka2010-09-22 15:09

    zazdrościcie jej:)

  • ~dieta2010-09-21 15:07

    'MM' ma racje - za kase wszystko mozna kupic!!!

  • ~mm2010-09-20 16:12

    Tia, jak się przyzna sobie parę milionów złotych z państwowej kasy to można sobie diety robić:) i nie tylko