Anna Kalata: Oto moja dieta cud!

2010-09-15 17:00 | Aktualizacja: 17:11

reklama


Była polityk zdradza dietę, jaką zastosowała po pierwszym, najgorszym etapie odchudzania. Jak zapewnia, to bezpieczna dieta, która zapewnia wszystkie ważne dla zdrowia składniki. Dzięki niej Anna Kalata traciła miesięcznie tylko 2-3 kilogramy - choć na pewno w przypadku każdego z nas utrata wagi może być inna, bo to zależy od organizmu. Ważne też, by nad naszym odchudzaniem czuwał lekarz dietetyk, szczególnie gdy chcemy zrzucić sporo tłuszczyku.

W sumie Kalata pozbyła się imponującej liczby aż 38 kilogramów, trwało to ponad trzy lata. Przy tym zaznacza, że nie uprawiała żadnego sportu. „Wolę spacery i taniec” - przyznaje.

Teraz wygląda tak, że gdy stoi obok swojej 27-letniej córki, ludzie myślą, że są siostrami. A co jest najlepsze w diecie Anny Kalaty? Żadnego efektu jo-jo! A nawet lepiej: „Teraz, gdy już osiągnęłam figurę, jaką chciałam i mam więcej ruchu, mogę sobie pozwolić na bardziej kaloryczne dania, mogę więcej zjeść” – mówi uśmiechnięta była minister.

A oto dieta byłej minister:

Szokujący raport NIK o szpitalach. Zobacz, dlaczego czekasz do lekarza



reklama




Źródło: Fakt
« poprzednia1234następna »
Wypowiedzi: 11
  • ~Iga2012-09-13 12:39

    Stosuję tą dietę, jest po prostu rewelacyjna. Schudłam od lipca 8 kg. Jestem pełna energii i nie moge uwierzyć, że właśnie znalazłam sposób na zdrowy sposób na odżywianie. Polecam wszystkim, którzy nie tylko chcą schudnąć, ale także nauczyć się prawidłowych nawyków żywieniowych.

  • ~alka2012-05-12 18:56

    Ja stosuję dietę oczyszczającą dr Dąbrowskiej, bardziej dla zdrowia niż chudnięcia. Po 2 tygodniach 3 kilo czyli bez rewelacji, ale ponoć jak ktoś ma większą nadwagę, to szybciej chudnie. Za to wszelkie bóle wątroby, problemy z drażliwym jelitem przeszły. Polecam wyguglać i poczytać, zarówno chorym, jak i otyłym (czyli też chorym).

  • ~antymoher2010-10-05 16:04

    dosyc rydzoli, popieluszkow, kaczorow, wojtylow w telewizji
    to jes tpawdziwa gwiazda a nie te stare moherowe pyski!!
    moherstwo raus z polski!

  • ~Polka2010-10-01 14:43

    W Indiach schudniesz szybko gdy zobaczysz brod i smrod. Te okrone knajpy odbieraja apetyt Europejczykowi. Stad te szybkie straty wagi Oto prawda.

  • ~Piot2010-09-23 12:49

    Eeee tam pewnie stosowała jakiegoś Ducana czy inne swiństwo 1200 kalorii lub coś podobnego.
    http://www.niam.pl/artykuly/artykul/88-dieta_dukana_odchudzanie_z_proteinami
    A najważniejsze to po prostu się ruszać i nie zapuszczać sadła! Ot co!

  • ~Maryska2010-09-23 11:56

    Zakochac sie nieszczesliwie-chudnie sie spoko i fajnie.

  • ~anulka2010-09-22 15:09

    zazdrościcie jej:)

  • ~dieta2010-09-21 15:07

    'MM' ma racje - za kase wszystko mozna kupic!!!

  • ~mm2010-09-20 16:12

    Tia, jak się przyzna sobie parę milionów złotych z państwowej kasy to można sobie diety robić:) i nie tylko