Anna Kalata: Oto moja dieta cud!

| Aktualizacja:

Jak zrzucić 38 kilogramów i zachować na długo nowe, piękne, szczupłe ciało? Idealny sposób znalazła Anna Kalata. Była pani minister zdradziła sekret swojej spektakularnej metamorfozy.

wróc do artykułu
  • ~dieta
    2010-09-21 15:07
    'MM' ma racje - za kase wszystko mozna kupic!!!
  • ~mm
    2010-09-20 16:12
    Tia, jak się przyzna sobie parę milionów złotych z państwowej kasy to można sobie diety robić:) i nie tylko
  • ~Ewa
    2010-09-19 21:17
    chirurg, stomatolog i td... nie dieta
  • ~Zosia.wawa
    2010-09-17 17:46
    ja sama zrzuciłam kilkanaście kg
    niestety zostały mi fałdki , ciało nie przyjęło takich zmian
    dlatego zdecydowałam się na fale radiowe
    miałam kilka zabiegów w Estetyce na Domaniewskiej
    rezultaty są rewelacyjne;)
  • ~anulka
    2010-09-22 15:09
    zazdrościcie jej:)
  • ~Maryska
    2010-09-23 11:56
    Zakochac sie nieszczesliwie-chudnie sie spoko i fajnie.
  • ~alka
    2012-05-12 18:56
    Ja stosuję dietę oczyszczającą dr Dąbrowskiej, bardziej dla zdrowia niż chudnięcia. Po 2 tygodniach 3 kilo czyli bez rewelacji, ale ponoć jak ktoś ma większą nadwagę, to szybciej chudnie. Za to wszelkie bóle wątroby, problemy z drażliwym jelitem przeszły. Polecam wyguglać i poczytać, zarówno chorym, jak i otyłym (czyli też chorym).
  • ~antymoher
    2010-10-05 16:04
    dosyc rydzoli, popieluszkow, kaczorow, wojtylow w telewizji
    to jes tpawdziwa gwiazda a nie te stare moherowe pyski!!
    moherstwo raus z polski!
  • ~Polka
    2010-10-01 14:43
    W Indiach schudniesz szybko gdy zobaczysz brod i smrod. Te okrone knajpy odbieraja apetyt Europejczykowi. Stad te szybkie straty wagi Oto prawda.
  • ~Piot
    2010-09-23 12:49
    Eeee tam pewnie stosowała jakiegoś Ducana czy inne swiństwo 1200 kalorii lub coś podobnego.
    http://www.niam.pl/artykuly/artykul/88-dieta_dukana_odchudzanie_z_proteinami
    A najważniejsze to po prostu się ruszać i nie zapuszczać sadła! Ot co!