Shakira i Fergie zrobią wszystko, by uwieść publiczność. Im bardziej skąpy strój sceniczny, tym lepiej. Chętnie pokazują nagie pępki, ale też mają się czym pochwalić. Wiele godzin na siłowni i wcierane w brzuchy kremy robią swoje.

Odchudzanie kremem

Brzuch jest newralgicznym miejscem, gdzie najczęściej odkłada się warstewka tłuszczu. Dlatego do pielęgnacji skóry na nim powinnaś używać specjalistycznych preparatów zawierających kofeinę, która wspomaga spalanie tłuszczu w komórkach. Takie kosmetyki mają jeszcze jedną właściwość - pobudzają krążenie limfy, usuwając tym samym toksyny, czyli szkodliwe produkty przemiany materii. Dzięki temu w komórkach nie zatrzymuje się woda, a skóra wygląda zdrowiej.

Aktywne modelowanie

Jeśli uda Ci się zlikwidować wałeczki za pomocą diety lub uporczywego ćwiczenia "brzuszków", to - by skóra w tym miejscu nie stała się mniej elastyczna - potrzebna będzie pielęgnacja ujędrniająca. Wybieraj wszystkie preparaty typu "kuracja" z aktywnymi wyciągami roślinnymi, stymulującymi procesy odnowy komórkowej. Są nimi wyciągi z grzybów i roślin wzmacniające włókna kolagenowe i poprawiające nawilżanie.


1. Trójaktywna kuracja wyszczuplająco-modelująca, Dr Irena Eris, 94 zł
2. Żel modelujący brzuch i pośladki, AA expresso slim, 15 zł
3. Intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę Antycellulitowy Roll-on płaski brzuch, Garnier, ok. 26 zł
4. Serum ujędrniające i modelujące brzuch Sexy Look, Bielenda, 21 zł
5. Ujędrniający żel na brzuch, Oriflame, ok. 30 zł
6. Maseczka wyszczuplająca na brzuch i biodra, Dermaglin, ok. 35 zł