Sławne kobiety żyją intensywnie: mało lub źle śpią, pracują 24 godziny na dobę, a muszą wyglądać świeżo i atrakcyjnie. W każdej sytuacji i o każdej porze dnia. Ponadto mają słabość do szalonych imprez, po których zwykle boli głowa. Zresztą po nieprzespanej nocy żadna z nas nie wygląda kwitnąco...

Nowa cudowna maska Pearl Ice stworzona z myślą o dbających o siebie pracoholiczkach błyskawicznie zlikwiduje nie tylko worki pod oczami, sińce i opuchliznę, ale i migrenę oraz silne bóle głowy.

Dostępna w trzech modelach:

Na całą twarz - szczególnie polecana po stosowaniu zabiegów upiększających (botoks, kolagen, operacje plastyczne), kosmetycznych (mikrodermabrazja i laser). Ulgę przyniesie także skórze poparzonej przez słońce oraz w przypadku silnych bóli głowy i migren.

Na oczy (duża i wersja podróżna: travel) - cudownie orzeźwi i odświeży zmęczone oczy, zlikwiduje opuchnięcia i cienie, wygładzi zmarszczki. Rewelacyjnie łagodzi skutki nadużywania alkoholu (pomaga na kaca).1. Maska Pearl Ice na oczy, cena ok. 75 zł

2. Maska Pearl Ice na oczy (wersja podróżna), cena ok. 70 zł

3. Maska Pearl Ice na całą twarz, cena ok. 195 zł.

Jak stosować maskę Pearl Ice?
Na co dzień możesz przechowywać ją w zamrażalce. Stosowana na "zimo" orzeźwia, odmładza i usuwa zmęczenie. Na "ciepło" (zanurz na kilka minut w gorącej wodzie - uwaga! nie może to być wrzątek!) usuwa efekty całonocnej zabawy i bóle głowy).

Kupisz ją na internetowych stronach Sephory i Marionnaud. Niestety, jeszcze nie w Polsce.