"Gdy chcę schudnąć, robię sobie specjalny plan działania. A wszystkie produkty spożywcze, którym nie mogę się oprzeć, konsekwentnie wyrzucam z mojej lodówki".
Sarah Jessica Parker


"Przestaję się ważyć. Zamiast tego biorę centyment i mierzę się w obwodzie. Wagi są bardzo niedokładne. Nie pokazją także, ile zgubiłam tłuszczyku i ile przybyło mi mięśni" To psuje humor!"
Kelly Brook

"W związku z tym, że cała moja rodzina cierpi na nadwagę, od 12 roku życia gotuję więc sama."
Jessica Alba"Kiedy dopada mnie wilczy apetyt, serwuję sobie rodzynki skąpane w miodzie, na kawałku selera."
Nicole Kidman

"Gdy dopada mnie ochota na coś tuczącego, zaczynam sobie wyobrażać siebie w bikini lub sexy bieliźnie. To mnie motywuje, by w chwili słabości nie wziąć do ust grama czekolady".
Jennifer Garner


"Podczas gotowania żuję gumę, by przypadkiem nie przyszło mi do głowy próbować i podjadać...."
Pamela Anderson

"Jeśli uda mi się nie jeść po 16.00, następnego dnia ważę o kilogram mniej."
Jennifer Lopez"Wieczorem, gdy siedzę przed telewizorem, robię na drutach, by nie sięgnąć po smakołyk."
Kirsten Daves"Polegam na czerwonych papryczkach. Ich "ostrość" reguluje przemianę materii i przyspiesza spalanie tłuszczów"
Demi Moore


"Zaraz po treningu delektuję się batonikiem muesli, a po południu pozwalam sobie na małą słodką przekąskę. Dzięki temu rytuałowi cały dzień nie dopada mnie wilczy apetyt na słodycze".
Jessica Simpson"Najchętniej jadam w domu. Kto wie, jak naprawdę przyrządzane są potrawy w restauracji?"
Madonna


"Przyporządkowuję każdą porcję jedzenia wielkości różnych przedmiotów. Porcja kurczaka odpowiada karcie do gry, warzywa: podstawce pod filiżankę, węglowodany: małej kostce mydła a przekąski... kciukowi. Dzięki temu sposobowi pilnuję się, by nie jeść za dużych porcji."
Renee Zellweger