Aktorka Kate Winslet będzie reklamowała francuską firmę kosmetyczną Lancome, a dokładnie perfumy Tresor. Wcześniej "twarzą" tego zapachu była inna aktorka -Isabella Rossellini. Z firmą Lancome współpracowali także aktorzy: Uma Thurman i Clive Owen.

Angelina Jolie robi furorę w Kraju Kwitnącej Wiśni. Firma Shiseido postanowiła wykorzystać jej popularność i zaprosiła do kampanii reklamowej eyelinera w płynie produkowanego wyłącznie na rynek japoński. Teraz już rozumiemy, dlaczego Angelina postanowiła zrobić sobie w przyszłym roku przerwę w aktorstwie. Aktorka zarobi na swojej twarzy i nie będzie musiała grać. Jolie powiedziała magazynowi "People" podczas festiwalu filmowego w Cannes, że zamierza odpocząć od kariery, kiedy tylko zakończy bieżące projekty. "Pracuję latem. Będę w Pradze przez kilka miesięcy, potem będę miała dwa miesiące urlopu, a potem znów praca przez dwa miesiące. Następnie zrobię sobie rok przerwy" .

Kate Moss podpisała kontrakt z firmą Coty - będzie twarzą własnej linii perfum. "Kate", bo tak będą się nazywać, powąchamy już we wrześniu. Plotka głosi, że na opakowaniu pojawi się czarna róża z kolcami. Moss dołączyła do grona innych gwiazd współpracujących z Coty, m.in. Kylie Minouge, Celine Dion i Jennifer Lopez.

A kto zajmuje się promocją perfum Coco Mademoiselle? Nikt inny, niż najsłynniejsza piratka z Karaibów - Keira Knightley. 21-letnia Knightley została nową twarzą domu mody Chanel. Kampania znanego zapachu w Polsce rozpocznie się we wrześniu. Paradoksalnie wcześniej Coco Mademoiselle reklamowała Kate Moss. Dobrze to wróży Keirze, bo może i ona dorobi się w przyszłości własnego "zapachu". Rzeczniczka prasowa domu mody Chanel wyjaśniła, że Keira została wybrana do kampanii reklamowej, ponieważ łączy w sobie "elegancję, ponadczasowe piękno i współczesność". "Twarzą" Chanel była również Nicole Kidman.