Nie było litości. Poniedziałek - powrót do rzeczywistości, czyli praca, Centrum Leczenia Otyłości i na koniec trening.

Wstałam energicznie, nie ociągałam się (!) i pognałam do pracy. Już w drzwiach koleżanki zasypały mnie pytaniami: i jak było na chrzcinach? Podobała się kreacja? Zauważyli, że schudłaś? Poznałaś jakiegoś przystojniaka? Podczas przerwy obaidowej pokazałam zdjęcia. Zachwytom nie było końca! Krzyś (oczywiście) też przyszedł i powiedział, że wyglądałam zjawskowo w tej czarnej bluzeczce z dekoltem i białych spodniach. A szal, to już totalny odlot. Nie odfrunęłam z dumy, nie jestem aż tak próżna:-)))))))

Po południu odwiedziałam p. Matyską - Piekarską i Ewę Wierzchowską (dietetyczkę) w Europejskim Centrum Leczenia Dzieci i Dorosłych. Pani dietetyk powiedziała, że chudnę bardzo ładnie i fakt ten motywuje ją dalszej pracy nade mną. Przyznała, że ma ogromną satysfakcję ze współpracy ze mną.
Przed badaniami i mierzeniem poinformowałam p. Matyską - Piekarską, że wypadają mi troszkę włosy. Ale to podobno nic złego. Trzeba będzie uzupełnić zapas witamin w organiźmie.
Wiecie ile ważę?????? 98,5 kg! Schudłam już 18,5 kg!!!!! Po prostu szok! Teraz to już z górki:-))))) Najgorzej było do setki.
Pani doktor zaleciła dalsze stosowanie leku wspomagającego odchudzanie Minceur i dołożyła jeszcze tabletki z ananasa. Owoc ten ma niesamowite właściwości odchudzające.
Jestem silnie zmotywowana: pochwałami, ilością zgubionych kilogramów i nowym prepeartem, który ma mi pomóc.

Po wizycie w centrum pojechałam do domu na kolację, a potem na aerobik wodny na odprężenie po męczacym dniu. W drodze powrotnej z pływalni omal nie zasnęłam w autobusie. W końcu minął dzień ciężkiej pracy i silnych emocji....

Akcja Grubaska: Jestem lżejsza o 18,5 kg!

SCHUDŁAM JUŻ 18,5 KG!!!!!!!!!!!

Akcja Grubaska: Jestem lżejsza o 18,5 kg!

Wizyta u dietetyczki Ewy Wierzchowskiej

Akcja Grubaska: Jestem lżejsza o 18,5 kg!

I konsultacja z dr Ewą Piekarską-Matyską

Partnerzy akcji:

www.zielonakawa.pl
www.osirtargowek.waw.pl
www.celebrity.com.pl
www.genesisclinic.pl
www.gymnasion.pl