W salonie zawsze panuje fantastyczna atmosfera. Jestem tam traktowana jak prawdziwa gwiazda, zresztą jak wszystkie klientki.

Pracujące tam dziewczyny są przemiłe i bardzo profesjonalne. No i zawsze troszkę mogę z nimi poplotkować. Jak to z dziewczynami:-)
Masaże to moje ulubione zabiegi:-) Pełen relaks, uwalnia się ze mnie napięcie, które gromadziło się całymi tygodniami w różnych miejscach, których by się o to nie podejrzewało. Dziś pani Małgosia uwolniła je z okolic żuchwy i skroni. Po prostu odleciałam! To naprawdę wspaniałe, że redakcja dba nie tylko o to, bym pochłaniała codziennie odpowiednio mało kalorii i była torturowana na siłowni, ale też o to, bym była zrelaksowana i czuła, że po ciężkich chwilach wyrzeczeń przyjdzie czas na przyjemności.

A dziś było mi tak przyjemnie, że nie miałam ochoty podnieść się z fotela. Pani obok też chyba zrobiło się miło, bo nagle zaczęła rozkosznie pochrapywać;-))) blog gruba odc. 71
Ech, powrót do rzeczywistości był ciężki. Musiałam zrobić kolejne dietetyczne zakupy, co jak zwykle nie było proste. Największych problemów nastręcza mi zawsze znalezienie serków i jogurtów o 0% zawartości tłuszczu.

Ewa Rybitwa

Partnerzy akcji:www.genesisclinic.plwww.lifetech.pl

www.zielonakawa.pl


www.celebrity.com.pl

www.gymnasion.plwww.osirtargowek.waw.pl