Dziennik.plUroda

Piątek, 25 maja 2012

Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 21°C

Panie dbają o zdrowie bardziej niż panowie

2007-10-12 | Ostatnia aktualizacja: 21:18 | Komentarze: 0 | skomentuj

Kobiety dbają o swoje zdrowie bardziej niż mężczyźni. Panie częściej zainteresowane są nowymi preparatami, zwracają też większą uwagę na reklamy leków w telewizji.

Pogoda

POLSKA

Piątek 2012-05-25

temp. min 3°C max. 22°C
opady: brak

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Wiele kobiet przyznaje, że interesuje się nowinkami dotyczącymi zdrowia. Panie starają się na bieżąco śledzić informacje medyczne. Jak wynika z najnowszych badań TNS OBOP - częściej od mężczyzn czytają też artykuły i książki na ten temat, a u lekarza wypytują się o szczegóły kuracji, co robi bardzo niewielu panów. 39% kobiet zgłasza się na regularne badania okresowe (panów - zaledwie 27%).

Przeprowadzone badania świadczą również o tym, że kobiety dbają nie tylko o siebie, ale także o zdrowie swoich najbliższych. Co więcej, mężczyźni najczęściej zainteresowani są jedynie konkretnymi schorzeniami, panie natomiast ciekawią tematy medyczne w ogóle.
Marta Boleska
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane

Najczęściej komentowane

«