Romantyczna zmysłowość


Carmen Electra Modelka z pokazu mody

Carmen Elektra ma słabość do długich mocno pocieniowanych włosów, które nadają zmysłowy charakter jej urodzie. Z kolei grzywka nachodząca na brwi sprawia, że aktorka nie tylko kusi kobiecością, ale sprawia wrażenie delikatnej i romantycznej.

Równe cięcie


Naomi Campbell Modelka z pokazu

Równie modne, jak poroste włosy, są proste grzywki. Posiadaczki takiegi gatunku włosów nie muszą tracić czasu na układanie efektownej fryzury. Możemy im tylko pozazdrościć.

Skok w bok


Rihanna Jennifer Gardner

Jeśli Twoja grzywke jest za długa, a Ty nie masz czasu na wizytę u fryzjera, z powodzeniem możesz zaczesać ją na bok. Lewy jak Rihanna lub prawy, który wybrała Jennifer Gardner.

Na fali


Madonna Ania Rubik

Z włosów dobrze układających się łatwo zdrobić efektowną fryzurę złożoną z fal (Madonna) lub jednej, ale za to ogromnej, tak jak u Ani Rubik.

Ochota na pazia


Ania Rubik Modelka z pokazu

Kobiety na całym świecie oszalały na punkcie boba. Skromniejszą, ale równie atrakcyjną jego odmianą jest klasyczny paź. Idealnie sprawdzi sie na włosach słabych i niezbyt gęstych.
Ania Rubik, polska top-modelka, ścięła włosy na równą długość, a grzywkę nosi na czoło. Natomiast inna modelka zdecydowała się na pocieniowaną wersję fryzury, z grzywką na bok.

Seksowna lwica


Halle Barry Liz Hurley

Dla posiadaczek grubych, gęstych i długich włosów grzywka w 1/4 na jedną stronę, w 3/4 na drugą. W żadnym razie inaczej. Ciężka grzywa źle wyglądać będzie na całym czole lub zaczesna na jednen bok.

Dla ekstrawaganckich


Sarah Harding Keyshia Cole

Białe włosy? Czemu nie? Ostre cięcie? Jak najbardziej! Jeśli lubisz szokować, obetnij się na Lizę Minnelli. Zrobiła to piosenkarka Sarah Harding i bez wątpienia był to starzał w dziesiątkę! Natomiast mocno wystrzyżone włosy Keyshii Cole ładnie podkreślają owal twarzy i atrybuty jej urody.

Z pokazów mody

Końca nie widać...


Modelki z pokazu mody - kolekcja wiosna - lato 2008 Ricardo Douvado

Podkręcone zakręcone


Modelki z pokazu mody - kolekcja wiosna - lato 2008 Jane & Eleni

Szczyt ekstrawagancji


Modelki z pokazu mody - kolekcja wiosna - lato 2008 Moon Young