Potargane faleCharlize Theron
w sesji dla magazynu "Esquire" pozowała w potarganych lokach. I otrzymała tytuł najseksowniejszej żyjącej kobiety. Po takim werdykcie chyba nikogo nie trzeba już przekonywać, że jej fryzura to strzał w dziesiątkę. Michelle Pfeiffer wie to od dawna. I od kilku miesięcy na czerwonym dywanie pokazuje się w swobodnie ułożonych, długich falach.

Zmierzwiony koczek

Luźne koczki ala Kirsten Dunst i Kate Hudson wyglądają niezwykle stylowo i modnie. Poza tym niezobowiązująca fryzura to najlepszy sposób na to, by dyskretnie odjąć sobie parę lat.

Krótko, ale w nieładzie

Krótsze włosy aż się proszą o artystyczny nieład. Sharon Stone i Ashley Scott nie tracą czasu na układanie skomplikowanej koafiury. Wystarczy nałożyć trochę żelu, zmierzwić włosy palcami i fryzura gotowa.

Spięte mimochodem

Aktorki Marley Shelton i Christine Taylor znają szybki sposób na okiełznanie długich włosów. Jeśli spieszy im się na jakąś uroczystą premierą, spinają włosy spinką i wypuszczają parę kosmyków, by zalotnie opadały na czoło.

Galeria kosmetyków, które pomogą osiągnąć efekt potarganej fryzury


1. Guma modelująca (pozwala układać, konstruować i swobodnie manipulować włosami. Skręcając, przekładając, prostując czy strosząc włosy, bez problemu osiągniesz efekt kreatywnego nieładu) Got2b chaotic, ok. 20 zł

2. Pianka dodająca objętości i maksymalnie utrwalająca Full Volume Extra, L’Oreal, 58 zł

3. Pianka dodająca objętości Volume Power, Taft, 12 zł

4. Lakier mocno utrwalający Volume Power, Taft, 12 zł

5. Żel strukturyzująco-utrwalający Fix Max, L’oreal, 58 zł

6. Pianka imponująca objętość Shockwaves, Wella, 14 zł

7. Wosk utrwalający Fix Move, L’Oreal, 58 zł

8. Pianka podnosząca włosy u nasady, Sunsilk, 10 zł

9. Lakier utrwalający dojący efekt "burzy włosów" Megalomania, got2b, 18 zł

10. Krem modelujący dający efekt włosów "prosto z plaży", L’Oreal, 53 zł