"Wiele kobiet narzeka na utratę objętości, kształtu i stabilności piersi po ciąży. Komórki macierzyste z tłuszczu własnego organizmu świetnie nadają się do zabiegów powiększania wszystkich typów małych, obwisłych piersi, bez udziału silikonu ani skalpela" - twierdzi dr Karl-Georg Heinrich, specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej i zabiegów odmładzających. W swojej wiedeńskiej klinice dr Heinrich - jako pierwszy lekarz w Europie - oferuje tę formę powiększania piersi bez użycia silikonu.

NA CZYM POLEGA TA METODA?

Najpierw usuwa się tłuszcz za pomocą opatentowanych mikrorurek. Po wzbogaceniu komórkami macierzystymi własnego organizmu ten sam tłuszcz wstrzykuje się w piersi. Z komórek macierzystych rozwija się nowa, żywa tkanka. Piersi powiększone za pomocą tłuszczu wzbogaconego komórkami macierzystymi własnego organizmu są w dotyku zupełnie jak naturalne i również wyglądają na "prawdziwe" z każdej pozycji, ponieważ zwiększona objętość nie pochodzi z silikonu, tylko z tkanki tłuszczowej. Zabiegi liposukcji oraz powiększania piersi można przeprowadzać w ciągu kilku godzin, przy znieczuleniu miejscowym lub pod lekką narkozą. Badania kliniczne w Japonii dowodzą bezpieczeństwa i trwałości tej metody.

Tłuszczu wzbogaconego komórkami macierzystymi własnego organizmu używa się też do kształtowania innych obszarów ciała, takich jak pośladki, do korekty wgłębień w ciele i odmładzania skóry twarzy, dekoltu i dłoni.

Więcej informacji na stronie http://www.breastaugmentation-without-silicone.com.