Dziennik.plUroda

Środa, 15 lutego 2012

Imieniny: Faustyna, Jowity, Georginy

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. -2°C

Czy te rzęsy mogą kłamać?

2009-10-16 | Ostatnia aktualizacja: 20:52 | Komentarze: 0 | skomentuj
Maskara Color& Care

Maskara Color& Care / Inne

Długie, gęste i kuszące. Takie rzęsy chciałaby mieć każda kobieta. Co zrobić, aby mieć rzęsy do nieba, nawet jeśli natura takich poskąpiła? Jest wiele sposobów: dokleić sztuczne, poddać się zabiegowi zagęszczania albo... dobrać właściwy tusz. Ta ostatnia opcja wydaje nam się najrozsądniejsza.

Pogoda

POLSKA

Środa 2012-02-15

temp. min -14°C max. 3°C
opady: umiarkowane opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Producenci tuszów do rzęs prześcigają się w propozycjach. Jedne maskary wydłużają o 60 proc., inne 200 proc. pogrubiają, jeszcze inne zalotnie podkręcają rzęsy. Do wyboru, do koloru. Nawet najbardziej wybredne panie nie mają szans, by nie znaleźć maskary odpowiedniej do swoich potrzeb.

Dla niezdecydowanych lub chwilowo niezadowolonych z dotychczasowych wyborów kobiet proponujemy nową nieperfumowaną i odżywczą Maskara Color&Care, która jednocześnie dodaje objętości rzęsom oraz je wydłuża.

Specjalna szczoteczka została zaprojektowana tak, aby dotrzeć do wszystkich, nawet najtrudniej dostępnych rzęs w kąciku oka. Lecytyna - zawarta w formule tuszu - sprawia, że rzęsy są naprawdę elastyczne, a pigmenty mineralne dają efekt pięknych, czarnych rzęs.

Cena tuszu: 63,00 zł

NIE PRZEGAP: >>> Testujemy najnowsze maskary do rzęs. Oceniamy bez tuszowania wad...

>>> Spojrzenie, które magnetyzuje

lilly
Źródło: Dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane

Walentynki w
Dziennik.pl Walentynki w Dziennik.pl

Najczęściej komentowane